Karjera

Leiskitės į jaudinančią gyvenimo kelionę su BS/2
Leiskitės į jaudinančią gyvenimo kelionę su BS/2
Prisijunkite prie BS/2 — tapkite dinamiškos, savo darbui atsidavusios profesionalų komandos dalimi. Įsipareigojame sudaryti savo darbuotojams reikiamas sąlygas augti, mokytis ir tobulėti. Skatiname naujoves, komandinį darbą. Jūsų noras siekti tobulumo, Jūsų indėlis į verslo plėtrą būtinai bus pastebėtas ir įvertintas.
Peržiūrėti laisvas darbo vietas
Nežinote, kokią profesiją pasirinkti? Mes jums padėsime!
Nežinote, kokią profesiją pasirinkti? Mes jums padėsime!
Užpildykite klausimyną
Tomas Augucevičius, BS/2 generalinio direktoriaus pavaduotojas
Norint pasiekti puikių rezultatų, reikia mylėti savo darbą, o norint būti lyderiu – užmegzti tvirtus santykius su kolegomis ir dalytis žiniomis, taip įtvirtinant savo autoritetą. Ypač svarbu būti atkakliam, o ištikus nelaimei pasikliauti savo sprendimu ir išbandyti naujus metodus. Geras vadovas yra tas, kuris skatina pavaldinius atskleisti savo stipriąsias puses ir išnaudoti savo vidinį potencialą. Vertinu savo kolegų atvirumą ir mėgstu dirbti su tais, kurie nebijo kreiptis pagalbos, drąsiai reikšti savo nuomonės ir juokauti.
Tomas Augucevičius, BS/2 generalinio direktoriaus pavaduotojas
Kirill Ovsiannikov, BS/2 generalinio direktoriaus pavaduotojas strateginių krypčių plėtrai
Dirbti BS/2 – didelis iššūkis. Turime labai įdomių, bet kartu ir labai sudėtingų produktų, dirbame specifinėse rinkose. Mūsų klientai – aukšto lygio technologijų ir finansų srities specialistai, reikalaujantys iš mūsų įmonės profesionalumo. Būtent dėl šių sunkumų, skatinančių judėti į priekį, aš dirbu šioje įmonėje. Be to, turime nuostabią komandą. Energingas kolektyvas, nebijantis priimti iššūkių – jau pusė sėkmės.
Kirill Ovsiannikov, BS/2 generalinio direktoriaus pavaduotojas strateginių krypčių plėtrai
Andrey Balasanov, BS/2 Programinės įrangos plėtros departamento vadovas
Svarbiausia yra tai, kokį poveikį darote savo darbu. Nesvarbu, kas esate – kūrėjas, vadovas, ar atliekate kitokį vaidmenį – Jūsų sėkmė turėtų būti matuojama vertinant pasiektus rezultatus.
Andrey Balasanov, BS/2 Programinės įrangos plėtros departamento vadovas
Siarhei Kraiko, BS/2 Produktų vystymo skyriaus vadovas
Dvi pagrindinės mane motyvuojančios dirbti BS/2 priežastys – kolegų profesionalumas ir darbo mastai. Dirbti kartu su patyrusiais kolegomis yra efektyviausias būdas tobulėti. Esu įsitikinęs, kad jokie kursai, seminarai ar vadovėliai neatstos galimybės kasdien bendrauti ir dirbti su profesionalais. Be to, darbas BS/2 leidžia kurti produktus, kuriuos naudoja dešimtys tūkstančių vartotojų visame pasaulyje. Mane motyvuoja tai, kad mano darbas padeda pagerinti daugybės žmonių vartotojišką patirtį.
Siarhei Kraiko,  BS/2 Produktų vystymo skyriaus vadovas

Our mission, vision, values

Misija
Misija
Siekiame kurti pažangiausias inovacijas, atveriančias geresnio gyvenimo galimybių.
Filosofija
Filosofija
Mūsų vizija – užtikrinti įvairiapusę ir patikimą klientų ateitį, kuriant ilgalaikę naudą teikiančius produktus.
Vertybės
Vertybės
Vertiname žinių troškimą ir skatiname norą dalytis informacija. Lygiateisiškumas, pasitikėjimas ir tarpusavio parama mus vienija ir motyvuoja siekti bendrų tikslų.

Laisvos darbo vietos

bs2 8 kovo
Content Manager
Full-time Marketing

We are looking for a creative Content Manager to become a member of the Digital Marketing and Content team inside the Marketing Department.

Our ideal candidate is a team-spirited, skilled, and imaginative creator with an eye for detail. If you can grasp project requirements quickly and offer valuable insight, we’d like to meet you!

Vilnius, Lithuania
Išsamiau
bs2 1 kovo
Project Manager
Full-time Project Office

As a Project Manager, your job will be to coordinate people and processes to ensure that our projects are delivered on time and produce the desired results. You will be the go-to person for everything involving a project’s organization and timeline.

Vilnius, Lithuania
Išsamiau
bs2 1 kovo
Product Owner
Full-time Business Development

As a Product Owner at BS/2, you will be the bridge between our development team and our clients, translating business needs into actionable product features. You will be responsible for envisioning the product’s future, creating a clear product road-map, and ensuring the development team delivers a product that aligns with our company’s vision and our clients’ requirements. Your ability to prioritize tasks, communicate effectively, and make informed decisions will be crucial to your success in this role.

Vilnius, Lithuania
Išsamiau
bs2 28 vasario
Office Administrator
Full-time Administration

BS/2 company is looking to hire an office administrator to be responsible for the general operation of our office. Duties will involve greeting visitors, purchasing office supplies and taking proper inventory, and supervising our office staff to ensure maximum productivity.

Vilnius, Lithuania
Išsamiau