Vidiniai įmonės renginiai

Teikiame didelę reikšmę bendroms vidinėms įmonės šventėms, juk jos padeda kurti draugišką atmosferą ir stiprinti komandinę dvasią.

Turime daug tradicijų, kuriomis dalijamės su kolegomis, ir stengiamės, kad visi renginiai būtų ypatingi ir nepamirštami.

Švenčiame svarbias profesines šventes bei datas, pvz., Testuotojų dieną, Programuotojų dieną, Buhalterių dieną, BS/2 įmonės gimtadienį.

Mūsų įmonė kasmet mini Tarptautinę moters dieną, kurios metu džiaugiamės mūsų darbuotojų moterų pasiekimais ir svarbiu jų vaidmeniu visuomenėje bei versle. Didžiuojamės, kad mūsų darbuotojos yra ne tik talentingos ir patyrusios specialistės, bet ir atstovauja įvairioms kultūroms bei tautybėms.

Vaikų diena skirta mūsų darbuotojų vaikams. Jie lankosi savo tėvų darbovietėje, kur gali iš arčiau susipažinti su jų darbu. Be to, jiems organizuojama ekskursija po įmonės patalpas, pristatoma visos įmonės veikla, skirtingos profesijos.

Augintinio dieną mūsų darbuotojai kviečiami į darbą atsivesti savo mažuosius draugus. Ši diena kupina džiugių emocijų, nes mieli augintiniai sukuria biure teigiamą atmosferą.

Renginius organizuojame ne tik savo biure, bet ir už jo ribų, kad darbuotojams galėtume pasiūlyti įvairesnio formato pramogų. Pavyzdžiui, rengiame draugiškas boulingo varžybas, o vasaros metu – baidarių žygius, kad darbuotojai galėtų pasimėgauti aktyvia veikla lauke ir ugdytųsi komandinę dvasią.

Ypatingą vietą tarp mūsų renginių užima vėlyvieji pusryčiai jaukioje darbovietės stogo terasoje šiltuoju metų laiku. Čia minime ypatingus „Penkių kontinentų“ grupės įvykius: jubiliejus, sėkmingai įgyvendintus projektus ir kitus svarbius pasiekimus.

Darbuotojų vaikučius tradiciškai kviečiame į kalėdinį renginį, kad ši šventė jiems būtų stebuklinga ir nepamirštama.

Na, o kiekvienų naujųjų metų pradžioje tradiciškai renkamės į visos „Penkių kontinentų“ įmonių grupės šventę. Tai pats svarbiausias mūsų renginys, kuriame pasidžiaugiame praėjusių metų rezultatais ir apdovanojame lojaliausius ir tais metais labiausiai nusipelniusius įmonių grupės darbuotojus.