Nauja bankomatų linija „DN Series“

Atraskite naujos kartos bankomatus, kurie iš esmės pakeis Jūsų požiūrį į bankinę savitarną.
Šiuolaikiški kompaktiški, patikimi ir funkcionalūs DN serijos bankomatai – Jūsų verslo plėtrai.

Plačiau

Sprendimai mažmenininkams

Siūlome didelį kortelių skaitytuvų, išmaniųjų atsiskaitymo įrenginių bei savitarnos kasų pasirinkimą. Visa tai – tam, kad dirbti parduotuvėje būtų patogu ir paprasta.

Plačiau

Pažangūs sprendimai bankomatų saugumui

„ATMeye.iQ“ – kompleksinis sprendimas, skirtas užtikrinti visapusį bankomatų saugumą, padėti spręsti ginčus su bankomatų vartotojais ir užkirsti kelią sukčiavimams.

Plačiau

Grynųjų pinigų judėjimo optimizavimo sprendimas

„Cash Management.iQ“ – šiuolaikinis programinis produktas, padedantis suplanuoti grynųjų pinigų poreikį ir paskirstymą jų priėmimo ir išdavimo vietose.

Plačiau

Universali pinigų skaičiavimo bei rūšiavimo įranga

Pasitikite „CPS X Range“! Įrenginys ypač naudingas komerciniams ir nedideliems centriniams bankams, kur būtinas itin tikslus ir saugus banknotų perskaičiavimas bei surūšiavimas.

Plačiau

Verslo sprendimai

Įrenginiai

Bankomatai

Modernūs ir patikimi „Diebold Nixdorf“ bankomatai sukurti taikant naujausią grynųjų pinigų apdorojimo technologiją. Jų dizainas itin ergonomiškas, jais patogu ir lengva naudotis.

Išsamiau

Mažmeninės prekybos įranga

„Diebold Nixdorf“, „Datalogic“, „Bizerba“, „Zebra“, „CCL Tech“ mažmeninės prekybos sprendimai padeda įrengti prekybos erdvę taip, kad padidėtų sąveikos su klientais efektyvumas ir sumažėtų parduotuvės išlaikymo sąnaudos.

Išsamiau

Grynųjų pinigų skaičiavimo ir apdorojimo įranga

Grynųjų pinigų skaičiavimo ir apdorojimo įranga, monetų skaičiuoklės-rūšiuoklės ir kt. padeda sumažinti darbuotojų, dirbančių su dideliu grynųjų pinigų srautu, darbo krūvį.

Išsamiau

Kita įranga

Šiuolaikiniai „Diebold Nixdorf“ ir „Sargent & Greenleaf“ sprendimai padeda optimizuoti grynųjų pinigų judėjimo procesą finansų įstaigoje, užtikrinti grynųjų pinigų saugumą jų kaupimo ir inkasavimo metu.

Išsamiau

Visi programiniai produktai

Paslaugos

Naujienos

Užsisakyti

Mūsų projektai

Mūsų renginiai

Baltic Payment Forum 2024

2024-04-09

Vilnius, Lietuva

More