Šiuolaikiškas mokėjimo kortelių skaitytuvų administravimas ir jais atliekamų mokėjimo operacijų užtikrinimas Uzbekistano finansų rinkoje

Klientas

Bendrasis respublikinis duomenų apdorojimo centras (BRDAC) – tai tarpbankinis duomenų apdorojimo centras, šalies bankų ir tarptautinių mokėjimo sistemų tarpininkas. Paslaugas jis teikia 30-čiai Uzbekistano bankų ir daugybei mokėjimo sistemų („PayMe“, „Click“, „Uzpaynet“ ir kt.)

Šis centras yra ir nacionalinės mokėjimo sistemos „Uzcard“ operatorius, prižiūrintis daugiau nei 17 mln. minėtos sistemos plastikinių mokėjimo kortelių. „Uzcard“ vartotojai už prekes ir paslaugas gali susimokėti naudodamiesi daugiau nei 250 000 el. kortelių skaitytuvų (EKS). Šios kortelės priimamos ir daugiau nei 6 800 bankomatų bei informacinių kioskų.
Nuo 2017 m. centras apdoroja ir mokėjimo sistemos „Mastercard“ kortelių operacijų duomenis.

Įgyvendintas sprendimas

Siekiant efektyviau valdyti mokėjimo kortelių skaitytuvų tinklą, į Bendrojo respublikinio duomenų apdorojimo centro infrastruktūrą buvo įdiegtas programinis sprendimas „TransLink.iQ“.

Prie standartinių EKS funkcijų buvo pridėta galimybė „Uzcard“ mokėjimo kortelių turėtojams skaitytuvuose nusistatyti ir pasikeisti PIN kodą, atsiskaityti bekontakčiu būdu (skaitytuvuose, kurie turi tokią galimybę) ir kai kurios kitos funkcijos.

Be to, kortelių skaitytuvams buvo suteiktos kasos aparato funkcijos, t. y., nuo šiol jie gali priimti mokėjimus mokėjimo kortelėmis ir grynaisiais pinigais, išduodami fiskalinius čekius.

Įdiegus „TransLink.iQ“, taip pat buvo įgyvendinta galimybė tais pačiais el. kortelių skaitytuvais atsiskaityti tarptautinių mokėjimo sistemų „Visa“, „Mastercard“, „Mir“ ir kitų kortelėmis.

Parsisiųsti

Mokėjimo kortelių skaitytuvų funkcijų išplėtimas ir atsiskaitymo mokėjimo kortelėmis infrastruktūros plėtra.

Darbo procesų optimizavimas ir išlaidų mažinimas.

Atsiskaitymo mokėjimo kortelių skaitytuvais pelningumo didinimas.

Kompleksinė kortelių skaitytuvų veiklos stebėsena ir analitinė ataskaita.

Aukšto lygio sistemos prieinamumas net apdorojant milžinišką duomenų srautą ir operatyviai atnaujinant sistemą.

Darbo procesų automatizavimas, užtikrinant būtiną apsaugos lygį.

Gaukite išsamią informaciją apie projektą

Ačiū, kad domitės BS/2 turiniu. Džiaugiamės galėdami pasidalinti su Jumis savo patirtimi ir žiniomis. Jei norite parsisiųsti medžiagą, prašom užpildyti šią formą.

Džiaugiamės, kad susidomėjote šia medžiaga! Nuorodą jau išsiuntėme Jums nurodytu el. pašto adresu.

Naujienos

Užsisakyti