Baku istorinio komplekso „Icheri sheher“ bilietų pardavimo sistemos automatizacija

Klientas

Istorinis-architektūrinis rezervatas „Icheri sheher“ – viena iš didžiausių Azerbaidžano sostinės Baku įžymybių.  Istoriniame komplekse yra daug iki mūsų laikų išlikusių architektūros paminklų: mečečių, bokštų, bažnyčių, aikščių ir kt. Jo teritorija – 221 tūkst. m2.

„Icheri sheher“  įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Kasmet rezervatą aplanko kelios dešimtys tūkstančių turistų iš viso pasaulio.

Įgyvendintas sprendimas

Mokėjimo kioskai, sujungti į bendrą tinklą ir valdomi naudojant BS/2 programinį sprendimą „Payments.iQ“, buvo įrengti įvairiose kultūrinio-istorinio komplekso vietose, kad lankytojai galėtų patogiau ir greičiau įsigyti bilietus jiems artimiausioje vietoje.

Įdiegus į mokėjimo terminalus sprendimą „Payments. iQ“, automatizuojantį bilietų pardavimą, turistai gali savarankiškai pasirinkti pageidaujamų objektų lankymo vietą (muziejų, apžvalgos aikšteles ir kt.), bilietų tipą, jų skaičių ir iš karto susimokėti.

Parsisiųsti

Sutrumpėjo lankytojų laukimo laikas

Optimizuotas personalo darbas

Gaunama tiksli statistika apie komplekso lankymą

Padidintas bilietų pardavimo prieinamumas ir saugumas

Gaukite išsamią informaciją apie projektą

Ačiū, kad domitės BS/2 turiniu. Džiaugiamės galėdami pasidalinti su Jumis savo patirtimi ir žiniomis. Jei norite parsisiųsti medžiagą, prašom užpildyti šią formą.

Džiaugiamės, kad susidomėjote šia medžiaga! Nuorodą jau išsiuntėme Jums nurodytu el. pašto adresu.

Naujienos

Užsisakyti