Socialinė atsakomybė

Tvarumas yra svarbiausias BS/2 prioritetas, o atsakinga ir etiška verslo praktika taikoma visose įmonės veiklos srityse. Ypač vertiname sąžiningumą ir verslo skaidrumą, o suinteresuotosios šalys visada palaiko atvirą dialogą. Ypatingą dėmesį įmonė skiria aplinkos apsaugai, verslo santykiams, ilgalaikei pažangai ir etiškam elgesiui.

Socialinė atsakomybė mums anaiptol nėra vien madingas žodis, tai esminė mūsų vertybių dalis. Manome, kad būtina palaikyti ryšį su žmonėmis, atliepti jų poreikius ir padėti tiems, kuriems reikia pagalbos.

Jau daugybę metų remiame Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendriją „Viltis“. Didžiuojamės galėdami palaikyti tokią svarbią organizaciją ir jos atliekamą darbą. BS/2 aktyviai dalyvauja asociacijos „Viltis“ kaimynystės ir draugystės šventėje Vilniuje, kuri organizuojama jau daugiau nei dešimt metų. Siekiame kurti draugišką aplinką specialiųjų poreikių žmonėms ir prisidedame prie jų socialinės integracijos į visuomenę.

„Penkių kontinentų“ grupė nuo 2021 metų prisijungė prie SOPA iniciatyvos „DUOday“, kurios tikslas – sudaryti sąlygas negalią turintiems žmonėms integruotis į visuomenę, išbandant įvairius darbus. Kasmet vieną darbo dieną žmogus su negalia ir mūsų įmonės darbuotojas praleidžia kartu, dirbdami drauge. Taip sudaroma galimybė ribotų galimybių žmogui susipažinti su įmonės veikla, išbandyti savo jėgas atliekant skirtingas užduotis.

Remiame ir dar vieną socialinės integracijos bei darbo įgūdžių formavimo iniciatyvą „Kavos galia“. Prie „Penki kontinentai“ grupės biuro Vilniuje atvyksta automobilis, kuriame Vilniaus Verkių mokyklos-daugiafunkcinio centro jaunuoliai verda kavą, kakavą, arbatą ir vaišina mūsų darbuotojus.

Siekdama mažinti socialinę izoliaciją visuomenėje, BS/2 įmonė pritaikė bankomatą akliesiems ir silpnaregiams. Tokie bankomatai ypač populiarūs Sakartvele. Didžiuojamės sukūrę technologiją, kuri bankines paslaugas padaro prieinamas visiems.

Nuolat dalyvaujame Kraujo donorystės akcijose. Į mūsų biurą atvyksta Nacionalinio kraujo centro atstovai, kurie priima kraują iš jį aukojančių mūsų darbuotojų. Dauguma akcijoje dalyvavusių kolegų aukojo kraujo jau daugiau nei dešimtį kartų. Nacionalinio kraujo centro darbuotojų teigimu, įmonėse organizuojamos kraujo donorystės akcijos padeda išvengti kraujo išteklių trūkumo ligoninėse.

BS/2 prisideda prie ukrainiečių palaikymo projektų. Džiaugiamės, galėdami sudaryti sąlygas dirbti mūsų įmonėje iš šios šalies prieglobsčio atvykusiems žmonėms. Be to, padėjome išsipildyti ir BS/2 darbuotojos dukters Karinos svajonei. Prieš prasidedant karui, Karina ruošėsi dalyvauti Ukrainos rungtynių šokių varžybose. Jos svajonė išsipildė kiek kitaip – 2023 m. jai teko garbė atstovauti Lietuvai Europos rungtynių šokių čempionate, kuriame ji iškovojo aukso ir sidabro taures (užėmė pirmą vietą duetų varžybose ir antrą komandinėse)! BS/2 parėmė jos kelionę, o lapkritį laukia dar viena – į Pasaulio rungtynių šokių čempionatą, kuris vyks Japonijoje.

Siekdami padėti jaunimui pasirinkti savo gyvenimo kelią, stiprinti jų motyvaciją mokytis ir siekti tikslo gyvenime, organizuojame ekskursijas mūsų biure aukštesniųjų klasių moksleiviams ir studentams. Ekskursijų metu skirtingų profesijų specialistai susipažindina jaunuolius su savo profesija, papasakoja apie savo karjeros kelią, pristato mūsų kuriamus programinius produktus, platinamą bankinę įrangą ir atsiskaitymo įrenginius.

Studentus taip pat kviečiame atlikti praktiką, po kurios ne vienas iš jų lieka dirbti.

Socialinės iniciatyvos