Naudos darbuotojams

Rūpinamės savo darbuotojų gerove, todėl įrengėme savo biurą taip, kad čia visi jaustųsi jaukiai ir patogiai. Be to, siūlome papildomų naudų.

Viena iš jų – galimybė dirbti mišriu formatu, kaitaliojant darbą darbovietės patalpose su nuotoliniu darbu iš namų.

Vaisių pirmadienis – kiekvieną savaitę pradedame šviežia vitaminų doze. Visi biuro darbuotojai vaišinami vaisiais.

Skatiname darbuotojų savišvietą. Turime biblioteką, kurioje galima rasti ir meninės, ir profesinės literatūros. Na, o jei dominančios knygos čia nerandate, galite paprašyti, kad ją užsakytume.

BS/2 biure Vilniuje įrengta sporto erdvė, kurioje galima pažaisti stalo tenisą, oro ritulį, pamėtyti smiginį. Čia rasite ir treniruoklių, aktyviam sportui reikiamo inventoriaus.

Per darbo pertraukėlę galima pasikviesti kolegą pasivaržyti virtualioje erdvėje – turime įsirengę ir kompiuterinių žaidimų kambarį.

Ir tai dar ne viskas! Mėgstantys meną kviečiami apsilankyti šalia darbovietės pastato įsikūrusioje „Penkių kontinentų“ meno galerijoje, kurioje eksponuojama gausybė talentingų menininkų iš viso pasaulio darbų. Čia galima užeiti pasisemti įkvėpimo ar tiesiog pakeisti aplinką, organizuoti darbo susirinkimus, susitikimus su svečiais. O šalia įrengtame demonstraciniame išmaniajame būste šiuolaikinių technologijų ir meno apsuptyje galima vesti mokymus.

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ siūlo BS/2 darbuotojams dideles nuolaidas PENKI interneto ir IPTV paslaugoms.

Be to, nuolat gauname nuolaidas mūsų klientų bei partnerių paslaugoms.

Skatiname savo darbuotojus įsitraukti į naujų kolegų paiešką. Įgyvendiname iniciatyvą „Rekomenduok kolegą“. Už rekomenduotą kandidatą darbuotojai gauna premijas.