Mokymai BS/2

Skiriame daug dėmesio darbuotojų kompetencijoms ugdyti. Siekiame sudaryti visas sąlygas profesiniam augimui. Investuojame į savo darbuotojų mokymą ir tobulėjimą, taip pat aktyviai ieškome gabių darbuotojų, siekiančių nuolat tobulėti ir kilti karjeros laiptais. Įmonė organizuoja vidinius ir išorinius mokymus apie mūsų sukurtus bei platinamus bankinės srities produktus.

Visoms BS/2 dukterinėms įmonėms organizuojame tarptautines stažuotes ir mokymus. Juose susitinka Lietuvos, Latvijos, Estijos, Sakartvelo, Azerbaidžano, Kazachstano, Kirgizijos ir Uzbekistano specialistai, dalijasi savo patirtimi ir drauge įgyja lyderystės, pardavimų, projektų valdymo, profesinių bei kitų svarbių įgūdžių.

2023 metų sausį BS/2 darbuotojai iš 8-ių šalių susirinko į tarptautinius mokymus, kuriuose sužinojo bankinės programinės įrangos naujoves, išbandė bankinę įrangą praktiškai, įgijo profesinių žinių ir apibendrino praėjusių metų rezultatus.


 
Mokymai BS/2

BS/2 bendradarbiauja su netoli biuro įsikūrusia Socialinių mokslų kolegija (SMK). Norime suteikti galimybę studentams praktiškai pritaikyti įgytas teorines žinias. Skatiname savo darbuotojus daugiau bendrauti su jaunąja karta, išsiaiškinti jų poreikius, dalintis savo patirtimi ir pasisemti iš jų naujų idėjų. Be to, tai puiki proga susirasti energingų, ambicingų ir kūrybingų darbuotojų.

SMK yra didžiausia Lietuvoje nevalstybinė aukštoji mokykla, veikianti nuo 1994 m. Ji siūlo platų studijų programų pasirinkimą: informatikos, sveikatos, menų, verslo ir viešosios vadybos, teisės, socialinių mokslų.