Sėkmės istorijos

Kirill Ovsiannikov, BS/2 generalinio direktoriaus pavaduotojas strateginių krypčių plėtrai

Kirill Ovsiannikov atvyko gyventi ir dirbti į Lietuvą 2016 m. Karjerą BS/2 jis pradėjo 2017 m. nuo Rinkodaros skyriaus vadovo pareigų. 2021 m. buvo paskirtas BS/2 generalinio direktoriaus pavaduotoju strateginių krypčių plėtrai.

Vadovas ypač vertina profesionalumą ir gebėjimą dirbti įvairų darbą. Na, o savo gyvenimo varikliu jis įvardija šeimą.

„Dirbti BS/2 – didelis iššūkis. Turime labai įdomių, bet kartu ir labai sudėtingų produktų, dirbame specifinėse rinkose. Mūsų klientai – aukšto lygio technologijų ir finansų srities specialistai, reikalaujantys iš mūsų įmonės profesionalumo. Būtent dėl šie iššūkiai ir skatina judėti į priekį, dėl jų aš dirbu šioje įmonėje. Be to, turime nuostabią komandą. Energingas kolektyvas, nebijantis priimti iššūkių – jau pusė sėkmės, – sako Kirill.

Artūras Januška – BS/2 Techninės priežiūros departamento vadovo pavaduotojas

BS/2 įmonėje Artūras Januška pradėjo dirbti kaip inžinierius, netrukus tapo skyriaus vadovo pavaduotoju, vėliau vadovu, dar vėliau – regiono vadovu techniniais klausimais.Šiuo metu jis eina Techninės priežiūros departamento vadovo pareigas.

Techninį išsilavinimą turinčio A. Januškos diena prasideda nuo inžinierinių klausimų sprendimo: kiekvieną rytą atėjęs į įmonę aplanko įmonės serviso padalinį, o tada sėda į savo darbo vietą analizuoti esamas problemas kituose padaliniuose.

„Bankomatų versle niekada negali atsipalaiduoti. Kiekvieną dieną laukia vis nauji iššūkiai, kas skatina tave kiekvieną dieną tobulėti“, – teigia Artūras.