Naujienos apie produktus

„Central Video Management.iQ“ – naujos reklamos valdymo galimybės

Plečiantis savitarnos įrenginių rinkai, didėja ir jai skirtų specializuotų programinių sprendimų paklausa. Įmonių grupei „Penki kontinentai“priklausanti bendrovė BS/2, jau daugiau nei 16 metų kuria, diegia ir palaiko įvairius bankiniam bei mažmeninės prekybos sektoriams pritaikytus programinius sprendimus, padedančius užtikrinti procesų, susijusių su savitarnos įrenginiais, skaidrumą ir sklandumą.

Vienas iš tokių inovatyvių BS/2 sprendimų – vaizdo reklamos valdymo modulis „Central Video Management.iQ“. Jis suteikia klientams galimybę personalizuoti savitarnos įrenginyje rodomą reklamą ir padaryti ją tikslingesnę bei efektyvesnę. Vienos ar kitos reklamos pasirinkimą ir rodymą gali nulemti kliento lytis ar amžius, rodymo laikas, netoli įrenginio vykstantys renginiai ir t. t. reklamos turinys gali būti susijęs su mokėjimo kortelės (ar lojalumo programos) duomenimis. Dėl sparčiai populiarėjančių naudotojų identifikavimo programų artimiausiu metu į „Central Video Management.iQ“ planuojama įdiegti funkcija, padėsianti atpažinti įrenginio naudotoją pagal balsą. Beje, visą vaizdo srautą į įrenginio ekraną galima siųsti tiek iš kompanijos serverio, tiek iš interneto.

Modulis „Central Video Management.iQ“ priklauso verslo procesų valdymo, automatizavimo ir optimizavimo produktų šeimai „.iQ“. Jis lengvai derinamas su įvairiais BS/2 ir kitų įmonių sprendimais (tarp kurių „ATMeye.iQ“, „PayLo“ ir kt.). „Central Video Management.iQ“ nesusietas su konkrečiu įrenginio tipu ir gali būti diegiamas tiek bankomatuose, informaciniuose ir mokėjimo terminaluose, tiek ekranuose, įrengtuose prie prekybos centrų kasų, viešajame transporte ar kitose viešosiose vietose.

Unikalus „Central Video Management.iQ“ sprendimas suteikia galimybę realiuoju laiku (on-line) stebėti ir valdyti įrenginyje rodomus vaizdų srautus – keisti nustatymus, kaupti statistinius duomenis apie siužetų rodymo laiką, kiekį, centralizuotai valdyti visą vaizdo medžiagą nuotoliniu būdu (kompiuteriu ar mobiliuoju įrenginiu). Be to, papildomą įrenginio ekraną galima panaudoti ir kaip signalinį skydą, perspėjantį aplinkinius apie nusikalstamą veiką.

„Central Video Management.iQ“ ir kiti BS/2 sprendimai buvo pristatyti ir sulaukė didelio dėmesio lapkričio pabaigoje Baku (Azerbaidžanas) vykusioje tarptautinėje telekomunikacijų parodoje konferencijoje „BakuTel 2011“.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti