Naujienos apie produktus

„ATMeye.iQ” – savitarnos įrenginio saugumo garantija

Didėjant su savitarnos įrenginiais susijusių incidentų skaičiui, bankai ir kitos finansinės institucijos visame pasaulyje vis dažniau susimąsto apie būtinybę imtis prevencinių priemonių ir ieško būdų, kaip jas įgyvendinti. Jau daugiau nei 11 metų pasaulinės kompanijos savo ir savo klientų saugumui užtikrinti renkasi sprendimą „ATMeye.iQ, kurį sukūrė bendrovės BS/2 specialistai.

Faktai:

  • PCI DSS ir PA DSS standartų atitikimas
  • Įdiegta per 40 000 įrenginių 65 šalyse
  • Diegiama įvarių gamintojų įrenginiuose (Wincor Nixdorf, Diebold, NCR, CFT-bankomat, ir kt.)
  • Sistemos išplečiamumas

Vaizdo stebėjimo galimybės

„Mūsų sprendimas „ATMeye.iQ“ prisitaiko prie įvairių gamintojų nelegalius duomenų nuskaitymo įrenginius blokuojančių prietaisų. Davikliui užfiksavus įtartinų detalių ar įrangos prijungimą prie bankomato arba kito savitarnos įrenginio, „ATMeye.iQ“ pradeda fotografuoti / filmuoti vaizdą ir iš karto informuoja apie įvykį atsakingas tarnybas. Priklausomai nuo aplinkybių, egzistuoja ir kitokie tolimesnių veiksmų scenarijai, galimas net visiškas įrenginio darbo sustabdymas. O jei nusikalstamos veikos visgi nepavyksta išvengti, „ATMeye.iQ“ vaizdo kamerų užfiksuota medžiaga gali padėti atskleisti nusikaltimą“, – komentuoja BS/2 Programinės įrangos pardavimo skyriaus vadovas Denisas Korobkovas.

Papildomi periferiniai įrenginiai

Pastaruoju metu neretai tenka išgirsti apie bandymus įsilaužti ar net susprogdinti bankomatą. „ATMeye.iQ“ gali būti naudingas ir tokiose situacijose. Šis sprendimas dera prie bet kokio tipo jutiklių: duomenų nuskaitymo prietaisų atpažinimo, smūgio, temperatūros, dūmų, pasvirimo. Užfiksuota informacija perduodama bankui, kurio specialistai gali realiuoju laiku ištirti susidariusias aplinkybes bei priimti galutinį sprendimą. Tokiu būdu „ATMeye.iQ“ padeda maksimaliai operatyviai reaguoti į nusikaltėlių bandymus susprogdinti ar kitaip pažeisti įrenginį.

Jutiklių tipai

USB kameros naujausioje sistemos versijoje

Įvertinus ir atsižvelgus į nuolat augančius klientų poreikius, „ATMeye.iQ“ sprendimas nuolat atnaujinamas ir tobulinamas.

„Šiuo metu baigėsi stresinis testavimas ir į rinką išleidžiame naują „ATMeye.iQ“ versiją – v1.1.3. Iki šiol „ATMeye.iQ“ veikė su 4 analoginėmis vaizdo stebėjimo kameromis ir 1 USB kamera. Atsižvelgdami į klientų pageidavimus ir rinkos tendencijas, kartu su nauja produkto versija siūlome galimybę prijungti 4 USB kameras. Be to, naujojoje versijoje įdiegtas naujas nuotolinio administravimo modulis RFM.iQ (Remote File Manager) ir visiškai palaikomos „Postgres SQL“ ir „Oracle“ DBVS (duomenų bazių valdymo sistemos).  Naujoji versija palengvins logistiką, optimizuos montavimo darbus ir klientams leis sumažinti įrangos įsigijimo bei priežiūros sąnaudas“, – sakė BS/2 atstovas D. Korobkovas.

Sprendimo galimybės ir nauda

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti