Naujienos apie įmonę

„Trustbank“ kartu su BS/2 plečia savitarnos įrenginių funkcionalumą


Vienas didžiausių privačių Uzbekistano bankų „Trastbank“, pasirinko „Penkių kontinentų“ grupės įmonę BS/2 strateginiu partneriu savo bankomatų tinklui modernizuoti. 2024 m. birželio 12 d. įmonių grupės „Penki kontinentai“ valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas ir „Trastbank“ valdybos pirmininko pavaduotojas Ziyovuddinas Kurganovas pasirašė strateginės partnerystės memorandumą.

Bendradarbiavimas su BS/2 bus naudingas „Trastbank“ klientams, nes jie gaus platesnę ir patogesnę prieigą prie modernių banko paslaugų. Plėsdamas bankomatų tinklą, didindamas savitarnos įrenginių funkcionalumą ir užtikrindamas aukštą saugumo lygį, bankas efektyvins klientų aptarnavimą ir skatins jų lojalumą.

2023 metais „Trastbank“ užsisakė pirmą daugiafunkcių bankomatų partiją, kurią pagamino viena iš pasaulinių lyderių – įmonė „Diebold Nixdorf“. Šimtas „DN Series™ 200H“ modelio įrenginių jau įdiegti, prijungti ir aptarnauja klientus visuose banko filialuose Uzbekistano Respublikoje. Šie bankomatai priima UZCARD, HUMO, VISA, „Mastercard“ ir kitų tarptautinių mokėjimo sistemų korteles, užtikrindami pagrindines funkcijas – grynųjų pinigų išėmimą ir sąskaitos papildymą.

Į bankomatus įdiegta BS/2 programinė įranga suteikia galimybę bankomatuose pasikeisti JAV dolerius į Uzbekistano sumas. Tai atlieka sistema „Payments.iQ“ ir jos modulis „FCX.iQ“.

Artimiausiu metu „Trastbank“ ir BS/2 planuoja įdiegti dar vieną naudingą funkciją verslininkams. Iki 2024 metų pabaigos bankomatai galės priimti smulkaus ir vidutinio verslo klientų pajamas.

Bankas taip pat naudoja modernias programines priemones, padedančias valdyti savitarnos įrenginių tinklą. Tarp jų – kompleksinė vaizdo apsaugos ir vartotojų ginčų sprendimo sistema „ATMeye.iQ“, techninio monitoringo ir bankomatų administravimo sistema „Vynamic View“, taip pat fizinės prieigos prie bankomatų seifų kontrolės sistema, pagrįsta S&G gamybos elektroniniais užraktais „A-Series“.

Visos minėtos technologinės priemonės padėjo „Trastbank“ paspartinti savitarnos kanalo plėtros strategijos įgyvendinimą, tad bankas papildomai užsisakė dar šimtą „Diebold Nixdorf“ bankomatų.

Buvo pasirinktas naujausias bankomato modelis „DN Series™ 200V“, atliekantis grynųjų pinigų recirkuliacijos funkciją, turintis itin didelę banknotų talpą (iki 17 500 vnt.), taip pat galintis priimti bei išduoti daugiau skirtingų nominalų.

Pasirinkome BS/2 bankinių technologijų ir bankomatų priežiūros partneriu dėl daugybės svarbių priežasčių. Visų pirma, įmonė jau daugiau nei 30 metų dirba rinkoje ir įsitvirtino kaip patikima ir kompetentinga programinių sprendimų kūrėja bei bankinės įrangos tiekėja, – sako „Trustbank“ valdybos pirmininko pavaduotojas Ziyovuddin Kurganov. – Mums labai svarbu, kad mūsų partneris nuolat tobulina savo sprendimus, gerindamas bankomatų funkcionalumą, pvz., sudarydamas galimybę bankomate grąžinti kreditus ir priimti grynuosius pinigus iš juridinių asmenų. Dėl šios priežasties BS/2 programiniai produktai ypač naudingi mūsų klientams.
Tai, kad BS/2 veikia 80-yje pasaulio šalių, rodo, jog ji atitinka aukštus pasaulinius standartus. Įmonė yra oficiali „Diebold Nixdorf“ partnerė, o šios gamintojos įrenginiai atitinka aukščiausius saugumo ir kokybės reikalavimus.
Mūsų strateginis partneris taip pat užtikrina sklandų bankomatų tinklo monitoringo sistemos veikimą ir teikia aukštos kokybės techninės priežiūros bei remonto paslaugas. Įmonės specialistai mus reguliariai konsultuoja ir moko, siūlo užsakomąsias IT paslaugas. Tai žymiai palengvina mūsų darbą. Dėl visų šių priežasčių bendradarbiavimas su BS/2 yra strategiškai svarbus.

„Trustbank“ ir BS/2 strateginiam plane numatyta didinti bankinių paslaugų prieinamumą ir integruoti bankomatų tinklą į bendrą skaitmeninę klientų aptarnavimo ekosistemą visoje Uzbekistano Respublikoje.

Nuoroda:

Privatus akcinis bankas „Trustbank“, įsteigtas 1994 metais, yra vienas iš pirmaujančių Uzbekistano bankų. Jis siūlo platų bankinių produktų ir paslaugų pasirinkimą.

BS/2 priklauso tarptautinei įmonių grupei „Penki kontinentai“. Įmonė daugiau kaip 30 metų kuria ir tiekia specializuotą programinę įrangą bei technologinius sprendimus bankams, finansinėms institucijoms ir prekybos bei paslaugų įmonėms, taip pat teikia konsultavimo ir užsakomąsias paslaugas. BS/2 yra oficiali didžiausios pasaulyje bankinės įrangos gamintojos „Diebold Nixdorf“ atstovė Rytų Europoje, Centrinėje Azijoje ir Kaukaze.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti