Naujienos apie įmonę

BS/2 ir „Diebold Nixdorf“ aptarė bankinės savitarnos plėtrą Centrinėje Azijoje bei Kaukaze

2023 metais BS/2 pasiekė reikšmingų rezultatų ir užmezgė naudingų partnerysčių. Besibaigiančių metų rodikliai yra aukščiausi per pastaruosius 15 metų. Siekdami drauge su BS/2 aptarti pasiekimų ir strateginių ateities planų į Vilnių atvyko „Diebold Nixdorf“ vadovai.

Centrinį BS/2 biurą aplankė Gill Jaivinder („Diebold Nixdorf“ viceprezidentas ir vykdantysis bankininkystės direktorius Azijos, Ramiojo vandenyno, Vidurinių Rytų ir Afrikos regionuose), Jerome Amara (pasaulinių bankininkystės produktų viceprezidentas) ir Anna Pankraz (Azijos bei Ramiojo vandenyno regiono partnerių pardavimų plėtros direktorė).

Viena iš stambiausių bankinės įrangos gamintojų „Diebold Nixdorf“ šių metų vasarą įgyvendino finansinę restruktūrizaciją, po kurios sustiprino savo kapitalą. Šios įmonės trečiojo ketvirčio rezultatai itin geri.

Susitikime Vilniuje įmonių atstovai aptarė rinkos galimybes ir partnerių poreikius tuose regionuose, kuriuose tiekiami „Diebold Nixdorf“ savitarnos įrenginiai. Be to, jie numatė veiksmus, kurie padėtų išlaikyti aukštus rodiklius 2024 metais.

Geriausi bankinės techninės ir programinės įrangos pardavimo rezultatai šiais metais buvo pasiekti Centrinės Azijos ir Kaukazo regionuose. Didžiausi komerciniai projektai sėkmingai įgyvendinami Uzbekistano bankuose „Kapitalbank“ ir „Ipak Yuli“, Kazachstano banke „Eurasian Bank“ ir Tarptautiniame Azerbaidžano banke (ABB).

Vizito metu „Diebold Nixdorf“ vadovams buvo pristatyta naujoji BS/2 sprendimų priėmimo sistema „DS Center.iQ“ ir jos integracija su bankinių įrenginių tinklo valdymo bei stebėsenos sistema „Vynamic View“.

„DS Center.iQ“ turi prieigą prie plačios duomenų bazės ir vizualiai bei detaliai pateikia dominančią informaciją. Sistemos vartotojas gali ne tik matyti esamą bankinių savitarnos įrenginių ar mokėjimo terminalų tinklo situaciją, bet ir prognozuoti finansinius rodiklius, įskaitant investicijų grąžą.

Po vizito Vilniuje jungtinė „Diebold Nixdorf“ ir BS/2 delegacija vyko į Uzbekistaną, kur susitiko su Uzbekistano bankų „TrustBank“, „KapitalBank“, „Ipoteka Bank“, „Ipak Yuli“ ir „Tenge Bank“ atstovais verslo deryboms.

Uzbekistanas – vienas iš strateginių Centrinės Azijos regionų, kuriame dirba BS/2. 2023 m. vasarą „BS/2 Tashkent“ minėjo 15 metų sėkmingos veiklos sukaktį. Ši antrinė įmonė šalyje turi 13 techninės priežiūros centrų, kurie prižiūri apie 1 000 savitarnos įrenginių ir beveik 400 pinigų skaičiavimo bei rūšiavimo mašinų. Tai liudija didelį klientų ir partnerių pasitikėjimą.

Vienas svarbiausių šių metų įvykių – BS/2 sutartis su Uzbekistano banku „Kapitalbank“ dėl 750 „DN Series“ savitarnos įrenginių tiekimo. Bendradarbiavimo memorandumą, įtvirtinantį partnerystę, įmonių vadovai pasirašė 2023 m. birželio 21 d. Taškente vykusio PLUS forumo metu.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti