Naujienos apie įmonę

PLUS forume Uzbekistane BS/2 pristatė „DS Center.iQ“ ir dar 5 naujoves

Birželio 21-22 dienomis BS/2 rėmė Uzbekistane, Taškente, vykusį tarptautinį PLUS forumą „FinTech, bankai ir mažmeninė prekyba“.  Kartu su kita „Penkių kontinentų“ grupės įmone „ASHBURN International“, įmonė parodoje įrengė didžiausią iš visų dalyvių stendą, kuriame buvo pristatomos bankinių technologijų srities naujovės ir įmonių siūlomi produktai.

Uzbekistano finansų sektorius plečiasi itin sparčiai, o daugiausia dėmesio skiriama savitarnos kanalų ir elektroninių mokėjimo sistemų plėtrai. Šiųmetis PLUS forumas buvo didžiausias šio renginio istorijoje. Organizatoriai užregistravo daugiau nei 2 500 paraiškų jame dalyvauti ir sulaukė daugiau nei 100 parodomųjų stendų iš 31-os šalies.

„DS Center.iQ“ padės bankams prognozuoti situaciją keletu žingsnių į priekį

Parodoje BS/2 pirmą kartą pristatė inovatyvų produktą „DS Center.iQ“. Naujoji sprendimų palaikymo sistema skirta patogiai integruoti ir suvienodinti įvairių šaltinių duomenis. Ji padės vartotojams greitai pasiekti išsamią ir tikslią informaciją, kad galėtų priimti pagrįstus verslo sprendimus.

Naudodamiesi „DS Center.iQ“, banko darbuotojai galės greitai įvertinti klientų, besinaudojančių „Merchant Acquiring“ paslauga, lėšų apyvartą ir priimti sprendimus dėl tarifų keitimo konkretiems prekybininkams. Be to,  užteks kelių paspaudimų, norint peržiūrėti aktyvių mokėjimo terminalų skaičių, įrangos gedimų skaičių ir pasiektų paslaugų kokybės rodiklių (SLA) procentą.

BS/2 Produktų vystymo skyriaus vadovas Siarhei Kraiko:

Remdamiesi informacija, kurią kaupia „DS Center.iQ“, mūsų klientai gali priimti efektyvius sprendimus savo verslo plėtrai. Parodoje mes demonstravome jau praktiškai taikomą produktą. Sulaukėme didelio lankytojų susidomėjimo, be to, gavome naudingą grįžtamąjį ryšį, atsižvelgdami į išsakytus lūkesčius ir poreikius jau tobuliname savo sprendimą.

Finansų sektoriaus inovacijos: nauja „ATMeye.iQ NG“ versija, „Magner“ pinigų skaičiavimo bei rūšiavimo įranga, „Q-net“ elektroninių eilių sistema

Forume vykusios parodos lankytojai susipažino su atnaujinto BS/2 produkto „ATMeye.iQ New Generation“ privalumais. Ši programinė įranga padeda operatyviai spręsti ginčus su klientais ir užtikrina savitarnos įrenginių saugumą.

Naujoji versija išlaikė geriausias ankstesnės versijos savybes ir buvo papildyta naujais privalumais: sukurta jos tinklo versija, bankomatuose saugomi failai sinchronizuojami su serveriu, galima per nuotolį peržiūrėti bankomatų ekrano vaizdą, gauti žinutes apie užfiksuotus grėsmės atvejus, sistema generuoja įvairias analitines ataskaitas.

BS/2 turi išskirtines „Magner International“ partnerio teises Uzbekistane, taigi savo stende pristatė platų šio gamintojo pinigų skaičiavimo bei rūšiavimo įrangos pasirinkimą. Kiekvienas įrenginys turi savo privalumų. Pavyzdžiui, „Magner 350N“ modelis gali atlikti penkių skyrių rūšiuoklės funkcijas, nors jame tėra keturi skyriai. Šio įrenginio kaina yra žymiai mažesnė nei panašių modelių su penkiais skyriais.

Į BS/2 stendą lankytojų pritraukė ryškus „Diebold Nixdorf“ bankomatas DN200H, apipavidalintas „Kapitalbank“ prekių ženklo spalvomis. Šis bankomato modelis buvo sukurtas būtent šio Uzbekistano banko verslo poreikiams. Ypatingą įspūdį paliko įrenginio ekrano dydis: jo ekrano įstrižainės ilgis siekia 23,8 colių!

Dar vienas naujas produktas Uzbekistano rinkoje –  elektroninė eilių valdymo sistema „Q-net Pro 6“. BS/2 stende buvo galima pamatyti, kaip ji veikia. Šis sprendimas optimizuoja operatorių darbą ir sukuria komfortiškas sąlygas savo eilės laukiantiems lankytojams. Taip užtikrinamas efektyvesnis klientų srauto valdymas.

Be to, buvo pristatyti sprendimai, kurie jau yra gerai žinomi Centrinės Azijos ir Kaukazo regiono bankinėje rinkoje:

Platus „ASHBURN International“ siūlomų mokėjimo terminalų pasirinkimas: Uzbekistano rinkoje populiarūs PAX ir „Ingenico“ gamintojų įrenginiai, taip pat šiuolaikiniai „Android“ pagrindu veikiantys „BankPRO“ ir „SUNMI P2“.

Banko savitarnos kanalų plėtros sprendimas pagal jau įgyvendintą „Kapitalbank“ pavyzdį

Ypatingo auditorijos dėmesio renginyje sulaukė pranešimas apie bankinių savitarnos kanalų plėtrą, kurį skaitė BS/2 generalinio direktoriaus pavaduotojas strateginių krypčių plėtrai Kirill Ovsiannikov ir „Kapitalbank“ Verslo techninės priežiūros skyriaus vadovo Denis Kochajev.

Pranešėjai pasidalijo bankinės savitarnos rinkos plėtros vizija. Jie pabrėžė aktyvų išmaniųjų bankomatų skaičiaus augimą Uzbekistano rinkoje ir svarbą į juos diegti modernią programinę įrangą. Pavyzdžiui, į bankomatą įdiegta „Payments.iQ“ sistema, kurią sudaro „FCX.iQ“ ir „QR-Pay“ moduliai, išplečia bankomato funkcijas – jame galima papildyti sąskaitas net neturint mokėjimo kortelės, atsiskaityti už telefono paslaugas, pasikeisti valiutą, grąžinti kreditus ir atlikti kitas operacijas.

Kirill Ovsiannikov, BS/2 generalinio direktoriaus pavaduotojas strateginių krypčių plėtrai:

Forume mums buvo labai svarbu pasirodyti ne vien kaip įprastam bankinės įrangos tiekėjui, bet ir pasakoti apie savo sprendimus bei technologines naujienas, parodyti, kaip šie sprendimai taikomi kasdieniniame gyvenime. Geriausia mūsų produktų rekomendacija yra tuomet, kai pats partneris pasakoja, kodėl pasirinko tam tikrą sprendimą ir kokius tikslus jis padėjo įgyvendinti. Tad džiaugiamės, kad savo patirtimi pasidalijo mūsų partneris „Kapitalbank“. Praėjusiais metais „Kapitalbank“ pasirašė sutartį su BS/2 dėl 150-ies modernių „DN Series“ bankomatų įsigijimo. Esame labai dėkingi bankui už produktyvų bendradarbiavimą ir aukštą mūsų darbo vertinimą.

 

„Kapitalbank“ ir BS/2 savo verslo santykius sustiprino renginio metu pasirašydami bendradarbiavimo memorandumą. Išplėtus banko savitarnos įrenginių tinklą moderniais bankomatais, banko klientai  gaus patogią prieigą prie finansinių paslaugų. Memorandumas įsigaliojo 2023 m. birželio 21 d. ir galios trejus metus.

BS/2 pradėjo bendradarbiauti su Uzbekistano finansų įstaigomis 2008 metais. Siekiant užmegzti dar tvirtesnius ryšius su vietinėmis rinkomis, Taškente buvo įsteigta BS/2 antrinė įmonė „BS/2 Tashkent“. 2023 m. liepos 7 d. ji minėjo 15 metų jubiliejų. Per šį laikotarpį įmonė įsitvirtino kaip patikima ir kvalifikuota bankinių  technologijų srities partnerė. 13 techninių aptarnavimo centrų šalyje ir didžiulio bankomatų tinklo priežiūra liudija aukštą klientų bei partnerių pasitikėjimą.

Jei norite gauti išsamią informaciją apie PLUS forume pristatytus produktus, pranešėjų pristatymus, nuotraukas ir filmuotą vaizdo medžiagą, užpildykite šią formą.

 

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti