„Penki kontinentai“ naujienos

Sakartvele plečiamos atsiskaitymo be grynųjų galimybės

Sakartvelo restoranuose, kuriuose atsiskaitant naudojamasi vienam stambiausių šalies bankų priklausančiais elektroniniais kortelių skaitytuvais, padavėjams galima palikti arbatpinigių, net jei lankytojai neturi grynųjų pinigų.

Tai pavyko įgyvendinti Lietuvos bendrovei „ASHBURN International“ išplėtojus į elektroninius kortelių skaitytuvus diegiamo programinio sprendimo „TransLink.iQ“ funkcijas.

Negrynųjų atsiskaitymų dalis kasmet auga. Pagal statistiką, daugiau nei 60 proc. restoranų lankytojų atsiskaito kortelėmis ir dažniausiai neturi grynųjų pinigų arbatpinigiams palikti. Dabar klientai gali išreikšti savo padėką aptarnaujančiam personalui ir neturėdami grynųjų pinigų. Atsiskaitant  kortelių skaitytuvu, galima įtraukti papildomą sumą, skiriamą arbatpinigiams.

Be to, „ASHBURN International“ sukūrė galimybę naudojantis vienu kortelių skaitytuvu susimokėti už paslaugas ir kartu išsiimti grynųjų. Ši funkcija padeda bankui išplėsti pinigų išsigryninimo vietų skaičių – tai ypač pravartu ten, kur trūksta bankomatų ar nėra banko filialo.

Mokėjimo kortelių turėtojai gali ne tik atsiskaityti už prekes ir paslaugas, bet ir išsiimti nedidelę grynųjų pinigų sumą. Prekybos tinklams – tai dar vienas puikus būdas auginti klientų lojalumą, teikiant jiems papildomų  patrauklių paslaugų.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti