„Penki kontinentai“ naujienos

Konkurse „Lietuvos metų gaminys“ „Penki kontinentai” apdovanoti dviem medaliais

Dvyliktąjį kartą Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) paskelbė geriausių šių metų gaminių nominantus: ekspertų komisija atrinko 110 produktų bei paslaugų penkiolikoje kategorijų. Jau ketvirtą kartą iš eilės konkurso laureate tapo įmonių grupė „Penki kontinentai“.

Informacinių technologijų kategorijoje aukso medaliu apdovanota įmonių grupės „Penki kontinentai“ verslo procesų valdymo sprendimas „ATMiQ“. Šis programinis produktas buvo įvertintas ir kasmetiniame Lietuvos inovacijų centro bei Lietuvos pramonininkų konfederacijos organizuotame inovacijų konkurse.

„ATMiQ“ logotipas

„ATMiQ“ – tai intelektinė bankomatų tinklo valdymo ir optimizavimo sistema. Ji suteikia galimybę prognozuoti bei kontroliuoti grynųjų pinigų srautus bei analizuoti techninės įrangos būklę. Pastaroji sistema inovatyvi dar ir tuo, kad sugeba „mokytis“ pati. Kaupdamas duomenis, sistema nuolat kinta ir atnaujina savo prognozes. Visa tai suteikia galimybę efektyviai valdyti bankomatų tinklą ir žymiai sumažinti jų eksploatavimo kaštus.

Sidabro medaliu apdovanotas „Penkių kontinentų“ sukurtos interaktyviosios IP televizijos „Penki TV“ papildomų paslaugų paketas, į kurį įeina intelektinio būsto, el. balsavimo, virtualiojo kino teatro bei virtualios vaizdo nuomos paslaugos.

Tai ne pirmasis „Penkių kontinentų“ laimėtas apdovanojimas konkurse „Lietuvos metų gaminys“. 2005 m. įmonių grupė buvo apdovanota sidabro medaliu už šviesolaidinio interneto tinklą „Skynet“, 2006 m. – sidabro medalis buvo įteiktas už bankomatams bei informaciniams terminalams skirtą vaizdo stebėjimo ir monitoringo sistemą „ATMeye“, 2007 m. – įmonių grupei skirti du aukso medaliai už bankinę sistemą „SmartSafe Enterprise“ ir el. paslaugų bei prekybos per IPTV „Penki TV“ sistemą.

„Lietuvos metų gaminio“ apdovanojimas

Tradicinio LPK konkurso tikslas – skatinti Lietuvos verslo plėtrą, didinti mūsų šalies prekių ir paslaugų konkurencingumą Lietuvos ir tarptautinėje rinkoje bei skatinti vartotojus rinktis kokybišką lietuvišką prekę.

Apdovanojimų šventė įvyks Vilniaus Rotušėje gruodžio 18 dieną 10 val. Čia laimėtojams 79 aukso ir 31 sidabro medalius įteiks Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus bei Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas. Tarp šiemetinių laureatų – maisto, chemijos, tekstilės, informacinių technologijų ir kitų sričių atstovų produktai bei sprendimai.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti