Naujienos apie produktus

Sprendimas „ATMeye.iQ“ – jau 16 metų rinkoje

Lygiai prieš 16 metų sausio pabaigoje Vokietijoje vykusioje technologijų parodoje „Product&Trendshow 2000“ įmonių grupė „Penki kontinentai“ pristatė savo naują produktą – „ATM Eye“(dabartinis pavadinimas – „ATMeye.iQ“).

Tai programinis produktas, užtikrinantis savitarnos įrenginių saugumą. Pasitelkus į pagalbą vaizdo stebėsenos sistemą, taip pat užtikrinamas savitarnos įrenginių tinklo valdymas ir rizikos, susijusios su sukčiavimu bei vandalizmu, mažinimas.

Šiandien „ATMeye.iQ“ įdiegtas į daugiau nei 50 tūkst. įrenginių daugiau nei 70-yje pasaulio šalių. Taip pat yra sukurta mobilioji produkto versija „Mobile ATMeye.iQ“. „ATMeye.iQ“ atitinka mokėjimo programų saugumo standarto PCI PA-DSS (angl. Payment Application Data Security Standard) reikalavimus, o jo kūrėjai ne kartą įvertinti įvairiomis premijomis ir apdovanojimais: Tarptautinės bankomatų pramonės asociacijos (ATMIA), bankinės įrangos gamybos lyderio koncerno „Wincor Nixdorf“ ir nacionaliniame konkurse „Lietuvos metų gaminys“ ir kt.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti