Naujienos apie produktus

Plečiamas sistemos „Payments.iQ“ funkcionalumas

Augant klientų poreikiams ir nuolat tobulėjant savitarnos įrenginių techninėms galimybėms, buvo išplėstos automatizuotos mokėjimų valdymo sistemos „Payments.iQ“ funkcijos. Šių metų pradžioje bendrovės „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) specialistai jį papildė valiutos keitimo moduliu.

Naujasis modulis skirtas bankomatams ir kitai savitarnos įrangai, galinčiai priimti ir išduoti grynuosius pinigus. Jis leidžia bankų klientams bet kuriuo metu savitarnos įrenginyje atlikti valiutos keitimo operacijas.

Modulis integruojamas į esamą bankų, prekybos organizacijų ar kitų įmonių įrangą, išsaugant ir išplečiant jų turimą infrastruktūrą. Jei įrenginyje sistema „Payments.iQ“ jau įdiegta, specialistai turi papildomai įdiegti į ją banknotų atpažinimo failus, atitinkamai sukonfigūruoti bankomato kasetes ir integruoti modulį. Kad modulis pradėtų veikti, tereikia atlikti inkasaciją.

„Payments.iQ“ – tai daugiafunkcė sistema, leidžianti valdyti įvairius mokėjimus, parduoti visų rūšių elektronines paslaugas, automatizuoti bankines operacijas mažmeninės prekybos srityje, valdyti mokėjimo terminalų ir bankomatų tinklą.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti