Naujienos apie produktus

Pardavimo specialistai kėlė kvalifikaciją „Wincor Nixdorf“ mokymuose

Vasario mėnesį įmonės „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) ir jos antrinių bendrovių Kazachstane bei Gruzijoje atstovai dalyvavo Vokietijos kompanijos „Wincor Nixdorf“ mokymuose. Jie buvo skirti bankinės ir mažmeninės įrangos pardavimo specialistams.

Įmonės „Wincor Nixdorf“ ekspertai supažindino mokymų dalyvius su naujausiais CINEO ir „ProCash“ linijų įrenginiais, automatiniais seifais, POS sistemomis ir periferine įranga, pristatė savo programinius sprendimus „ProFlex“, „ProCash“, „ProView“ ir kt. Nemažai dėmesio mokymuose buvo skirta ir įmonės pardavimo politikai bei partnerių programai SPIRIT. Dalyviai taip pat turėjo galimybę aplankyti Paderborno mieste (Vokietijoje) įsikūrusią gamyklą.

„Wincor Nixdorf“ – pasaulinė techninės ir programinės įrangos bankams bei mažmeninės prekybos įmonėms kūrimo lyderė. Savo produktus ji platina daugiau nei 130-yje pasaulio šalių. Kompanija valdo 42 filialų tinklą. „Wincor Nixdorf“ ir BS/2 partnerystė tęsiasi jau daugiau nei du dešimtmečius. BS/2 yra oficiali kompanijos atstovė Baltijos ir NVS šalyse, Mongolijoje. Bendrovė platina Vokietijos įmonės techninę įrangą, siūlo jos priežiūros paslaugų, kuria ir diegia jai skirtus programinius sprendimus.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti