Naujienos apie įmonę

BS/2 žengia į Ispanijos rinką


Įmonių grupė „Penki kontinentai“ plečia savo veiklą pasaulinėje bankinių technologijų rinkoje. Iki šiol grupei priklausė Lietuvoje veikiančios UAB „Penki kontinentai“ , UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, UAB „ASHBURN International“ ir UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2), taip pat BS/2 dukterinės įmonės Latvijoje ir Estijoje, Sakartvele, Azerbaidžane, Kazachstane, Kirgizijoje bei Uzbekistane.

2024 m. gegužės 24 d. Ispanijos mieste Alikantėje įmonių grupės valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas pasirašė oficialius dar vienos BS/2 dukterinės įmonės registracijos dokumentus. Juridinis jos pavadinimas: PENKI KONTINENTAI ESPANA, SOCIEDAD LIMITADA.

Taip jau nutiko, kad įmonės įregistravimo data simbolinė: 24-05-24. Tai ne tik darni skaičių kombinacija, bet ir dar vienas laimingas penketukas (gegužė – penktas mėnuo), derantis prie įmonių grupės pavadinimo „Penki kontinentai“.

Dukterinės įmonės atidarymas Alikantėje yra svarbus strateginis žingsnis ne tik BS/2, bet ir visai „Penkių kontinentų“ grupei. Dabar tai labiausiai į vakarus nutolęs BS/2 biuras. Įkaitant Ispaniją, įmonių grupė iš viso atstovaujama 9-iose šalyse. Biurų geografija apima 4 laiko juostas ir tęsiasi nuo Alikantės vakaruose iki Almatos rytuose.

Pagrindinis naujos įmonės tikslas — bankininkystės verslo plėtra tiek Vakarų Europoje, tiek Lotynų Amerikos šalyse (LATAM).

Ispanijos rinka, žvelgiant iš „Penki kontinentai“ grupės perspektyvų, turi didelį potencialą finansinių technologijų srityje. Remiantis Europos centrinio banko ir Ispanijos centrinio banko (isp. Banco de España) duomenimis, šalyje yra apie 140 bankų ir įrengta daugiau nei 50 000 bankomatų, o tai rodo aukštą finansinių paslaugų prieinamumą gyventojams. Bankų filialų skaičius viršija 17 000.

Elektroniniai mokėjimai taip pat atlieka svarbų vaidmenį šalies ekonomikoje. Remiantis Ispanijos bankų asociacijos (isp. Asociación Española de Banca) duomenimis, šiuo metu Ispanijoje yra registruota apie 1,8 mln. mokėjimo įrenginių, ir jų skaičius toliau auga. Sparti EFTPOS terminalų tinklų plėtra rodo augantį klientų pasitikėjimą negrynaisiais atsiskaitymo būdais.

Atidarydama atstovybę Ispanijoje, įmonių grupė „Penki kontinentai“ pabrėžia savo siekį megzti tvirtus partnerystės ryšius su vietiniais bankais ir FinTech įmonėmis, teikdama šioms organizacijoms pažangius bankinių operacijų automatizavimo ir skaitmenizavimo sprendimus.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti