Naujienos apie produktus

Mobilioji programa „ATMeye.iQ“ – jau „Google Play“!

Kompanija BS/2 pristato mobiliąją taikomąją programą „Mobile ATMeye.iQ“, priklausančią mobiliųjų sprendimų platformai „Mobile.iQ“. „Mobile ATMeye.iQ“ versija 1.0 jau prieinama „Google Play Market“.

„Mobile ATMeye.iQ“ – tai sprendimas, suteikiantis galimybę akimirksniu gauti pranešimus realiuoju laiku, kontroliuoti procesus, vykstančius savitarnos įrenginyje arba šalia jo.

Be kontrolės funkcijos, „Mobile ATMeye.iQ“ kūrėjai siūlo instrumentų rinkinį, skirtą situacijai analizuoti: užklausos apie esamą programos ir jos komponentų statusą bei nuotraukų ir vaizdo medžiagos peržiūros realiuoju laiku, anksčiau vykusių veiksmų nuotraukų ir vaizdo medžiagos peržiūros.

Naudotojui taip pat prieinamas ir instrumentų rinkinys, užtikrinantis greitą reakciją į užklausą: galimybė savitarnos įrenginyje paleisti bet kokią operaciją (paleisti / pristabdyti programą, rodyti ekrane pranešimą, įjungti / pristabdyti garsinę signalizaciją, perkrauti įrenginį ir pan.), aktualios informacijos platinimas el. paštu ar SMS.

 

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti