Naujienos apie produktus

Mobilioji „Cash Management.iQ“ versija: naujos inkasacijų kontrolės galimybės

Viena iš BS/2 programinio sprendimo „Cash Management.iQ“ funkcijų – nuotolinė inkasatorių darbo stebėsena realiuoju laiku. Nuo šiol grynųjų pinigų priėmimą ir perdavimą galima sekti per mobilųjį įrenginį (išmanųjį telefoną, nešiojamąjį ar stacionarų QR kodų skenerį).

Kaip tai veikia

Atlikdamas inkasacijos užsakymą, kasininkas paruošia grynuosius (kasetes ar krepšius su popieriniais pinigais) ir atspausdina atitinkamą dokumentą, kurį iš karto automatiškai sugeneruoja „Cash Management.iQ“ sistema. Šis dokumentas turi priskirtą QR kodą su informacija apie inkasacijos užsakymą.

Sistemoje įrašomi šie kiekvieno užsakymo duomenys:

1. pinigų maišelių ar bankomatų kasečių plombų numeris;
2. unikalus pinigų krepšių, talpyklų ar bankomatų kasečių numeris;
3. už inkasaciją atsakingo kasininko ir inkasatoriaus ID numeriai.

Toks dokumentas pridedamas prie grynųjų pinigų krepšio ar kasečių. Kasininkas ir inkasatorius jį patvirtina savo parašu, o tuomet inkasatorius, naudodamasis mobiliuoju įrenginiu, nuskaito QR kodą. Taip „Cash Management.iQ“ sistema užfiksuoja grynųjų pinigų perdavimą inkasatoriui, o informacija apie užsakymą atvaizduojama jo mobiliojo įrenginio programoje.

Kitas etapas – tiesioginis pinigų pristatymas. Kai inkasatorius keičia bankomato kasetes ar perduoda grynuosius atitinkamam banko darbuotojui, „Cash Management.iQ“ sistema užfiksuoja šiuos jo veiksmus.

Už grynųjų pinigų priėmimą atsakingi kasininkai, naudodamiesi mobiliuoju įrenginiu, taip pat gali įrašyti į sistemą pinigų priėmimo ar perdavimo faktą. Naudodamiesi mobiliąja programa, jie gali peržiūrėti ir visą užsakymų istoriją.

Mobiliojo įrenginio naudojimo privalumai:

  • užtikrinamas inkasacijos skaidrumas;
  • užsakymų įgyvendinimą galima kontroliuoti realiuoju laiku;
  • automatiškai sugeneruojama visa inkasacijai būtina dokumentacija;
  • supaprastinamas proceso dokumentų rengimas.

„Cash Management.iQ“ – grynųjų pinigų srautui valdyti

Programinis sprendimas „Cash Management.iQ“ skirtas optimaliai sureguliuoti grynųjų pinigų paskirstymą jų priėmimo ir išdavimo vietose. Jis padeda automatizuoti operacinius procesus, užsakymų dokumentacijos rengimą, optimizuoti inkasatorių maršrutus.

Jei norite sužinoti daugiau apie „Cash Management.iQ“ ir jo galimybes, taip pat apie naują inkasatoriams skirtą mobiliąją programą, susisiekite su BS/2 atstovais.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti