Naujienos apie produktus

Išleista nauja sprendimo „Mobile Banking.iQ“ versija

Pasirodė nauja mobiliosios bankininkystės sprendimo „Mobile Banking.iQ“ versija. Ji papildyta naujomis funkcijomis, be to, sukurta nauja išmaniesiems telefonams skirtos taikomosios programos grafinė vartotojo sąsaja.

Atlikus sprendimo integraciją su specializuotu mokėjimų moduliu „Payments.iQ“, naudotojai mobiliajame įrenginyje gali susimokėti įvairias įmokas už paslaugas. Išmaniajame telefone klientas mato paslaugų teikėjų sąrašą, pasirenka tą, kuris jam reikalingas, ir gauna jau užpildytą mokėjimo už paslaugas formą. Įmoka nuskaitoma iš naudotojo banko sąskaitos.

Naujoje versijoje ženkliai išplėsta biudžeto funkcija, kuri prieinama tiek autorizuotiems, tiek neautorizuotiems naudotojams. Klientams galima pasiūlyti ne tik stebėti savo pajamas ir išlaidas, bet ir nusistatyti vienai ar kitai prekių (paslaugų) kategorijai skiriamų išlaidų ribas. Naudotojui pateikiamos esamos situacijos lentelės, grafikai, prognozės, todėl jis gali geriau valdyti ir kontroliuoti savo biudžetą.

Sprendimo kūrėjai taip pat atnaujino „Mobile Banking.iQ“ taikomosios programos grafinę vartotojo sąsają. Tai padaryta atsižvelgus į naujausius „Google“ prekės ženklo reikalavimus.

Naujoje versijoje atnaujinta ir banko komunikacijos su klientais funkcija. Ji paremta technologija „Push Notification“, kuri suteikia galimybę operatyviai informuoti klientus siunčiant jiems nemokamas žinutes. „Mobile Banking.iQ“ kūrėjai taip pat atnaujino reklamjuosčių, DUK užklausų, banko naujienų siuntimo funkcijas. Naujoje versijoje galima siųsti tikslinius pranešimus tik tam tikrai klientų grupei.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti