Naujienos apie įmonę

Vilniuje vyksta mokymai BS/2 darbuotojams iš 8 šalių

Vilniuje prasidėjo mokymai BS/2 įmonių darbuotojams. Į centrinį BS/2 biurą Lietuvos sostinėje susirinko kolegos iš Latvijos, Estijos, Sakartvelo, Azerbaidžano, Kazachstano, Kirgizijos, Uzbekistano – visų šalių, kuriose veikia BS/2 antrinės įmonės. Visą savaitę regionų specialistai dalyvaus mokymuose, skirtuose tobulinti profesinius įgūdžius, keistis patirtimi ir stiprinti komandinę dvasią.

Įmonių atstovus pasitikęs „Penki kontinentai“ grupės valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas pats supažindino su centriniu biuru:

Norime kiekvienam iš jūsų parodyti dėmesį, pagarbą, meilę ir rūpestį, kad po šios kelionės jaustumėtės labiau vertinami ir labiau užtikrinti dėl savo ateities. Tikiuosi, kad vizitas bus ir naudingas, ir malonus.

BS/2 darbuotojams mokymų metu bus pristatyta:

Mokymus ves ir BS/2 specialistai, ir kviestiniai lektoriai.

Kolegoms pristatysiu bankomatų apsaugos ir ginčų su klientais sprendimo sistemos „ATMeye.iQ“ diegimo scenarijus naujos kartos savitarnos įrenginiuose. Taip pat pasidalinsiu produkto eksportavimo į naujas rinkas patirtimi, sėkmingais pavyzdžiais ir kilusių problemų sprendimo būdais. Manau, kad bus naudinga aptarti bendrus projektus ir sužinoti kolegų nuomonę

– teigia BS/2 Programinės įrangos pardavimo skyriaus vadovas Nerijus Žikas.

Kviestiniai pranešėjai BS/2 darbuotojams ves mokymus apie lyderystę, pardavimų ir projektų valdymą. Visi dalyviai gaus elektroninius sertifikatus.

Produktų vystymo skyriaus vadovas Siarhei Kraiko pasidalino savo lūkesčiais:

Šiuolaikiniame pasaulyje mokymasis yra pagrindinis poreikis. Kiekvienas specialistas privalo nuolat stebėti technologijų raidą ir nuolat mokytis. Šie mokymai – puiki galimybė atnaujinti savo dalykinės srities žinias, pabendrauti su ekspertais, pasikeisti patirtimi. Svarbu, kad komanda suprastų bendrus tikslus ir būdus, kuriais planuojame šiuos tikslus pasiekti. Bendri mokymai įmonės darbuotojams sudaro galimybę būti tame pačiame informacijos sraute, vienodai suprasti, kur link judame ir ko norime pasiekti. Projektų valdymo srityje remiamės šiuolaikiniais „Agile“ principais. Orientuojamės į veikiantį produktą, aktyvų bendravimą su kolegomis ir klientais, atvirumą ir lankstumą pokyčiams.

Pagrindinis šios stažuotės tikslas – išanalizuoti sėkmingai įgyvendintus produktų diegimo įvairiose šalyse projektus, nustatyti šiuo metu aktualias problemas ir rasti būdus joms išspręsti.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti