Naujienos apie įmonę

„Diebold Nixdorf“ viceprezidentas lankėsi BS/2 pagrindiniame biure Vilniuje

Įmonės „Diebold Nixdorf“ viceprezidentas, atsakingas už bankininkystės produktus, Jerome Amara ir „Diebold Nixdorf“ Azijos bei Ramiojo vandenyno regiono partnerių pardavimų plėtros direktorė Anna Pankratz su verslo vizitu lankėsi „Penkių kontinentų“ įmonių grupės, kuriai priklauso ir BS/2, pagrindinėje būstinėje. Partneriai aptarė tolesnio bendradarbiavimo perspektyvas, bendrus esamus ir numatomus projektus.

Svečiams buvo pristatyti BS/2 programinės įrangos produktai: grynųjų pinigų valdymo platforma „Cash Management.iQ“ ir naujos kartos bankomatų saugumo be ginčų sprendimo sprendimas „ATMeye.iQ“. Dalyviai taip pat aptarė BS/2 patirtį, teikiant bankinės įrangos ir mokėjimo terminalų techninės priežiūros paslaugas . Automatizuoti šiuos procesus padeda BS/2 sistema „Service Desk.iQ“.

Svečiai įvertino BS/2 techninę kompetenciją ir liko sužavėti šios įmonėsinovatyviais pokyčiais, įgyvendintais bankininkystės technologijų srityje.

BS/2 pristato „Diebold Nixdorf“ sprendimus Rytų Europoje, Centrinėje Azijoje ir Kaukaze nuo 1995 m.

Bendrovė „Diebold Nixdorf“ yra pasaulinė bankininkystės ir mažmeninės prekybos pramonės automatizavimo, skaitmeninimo ir efektyvių pokyčių lyderė. Leidinys „Global Banking & Finance Review“ pripažino ją  geriausia 2022 m. bankininkystės technologinių sprendimų tiekėja Europoje. Bendrovė taip pat gavo „Next 100 Global Awards 2022“ apdovanojimą už gebėjimą pritaikyti savo produktus bei sprendimus prie besikeičiančių bankininkystės ir finansų pramonės poreikių. „Diebold Nixdorf“ savitarnos sprendimai bei programinė įranga padeda bankams ir mažmenininkams gerinti bendravimą su klientais, didinti veiklos efektyvumą ir pelną.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti