Naujienos apie įmonę

Renginyje „Russian Retail Week 2016“ – lietuviški programiniai sprendimai

Š. m. birželio 7–12 dienomis Maskvoje vyks „Russian Retail Week 2016“. Tai kasmetis renginys, kuriame formuojamos pagrindinės mažmeninės prekybos sektoriaus kryptys ir aptariamos rinkos aktualijos.

„Russian Retail Week 2016“ metu vyks daugybė įvairių renginių, tarp kurių RETAIL’S WORLD (pažangiausių produktų, sprendimų ir technologijų, skirtų mažmeninės prekybos įmonėms, paroda), RUSSIAN RETAIL AWARDS (Rusijos mažmeninės srities profesionalų konkursas) ir kt.

Parodoje RETAIL’S WORLD programinių sprendimų bankiniam ir mažmeninės prekybos sektoriams kūrėja UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2), automatinių seifų gamintoja ARCA ir mažmeninės prekybos įrangos gamintoja bei platintoja kompanija „Profindustry“ pristatys bendrą grynųjų pinigų valdymo sprendimą, skirtą mažmeninės prekybos tinklams.

Techninės ir programinės įrangos sprendimą sudaro automatinis seifas CM18B (ARCA) su inkasacinio maišelio paruošimo funkcija, seifo darbą valdantis programinis produktas „SmartSafe.iQ“ (BS/2), kuris palengvina ir pagreitina kasininkų darbą bei padeda išvengti klaidų ir užkerta kelią nelegalioms manipuliacijoms su grynaisiais pinigais. Įdiegus „SmartSafe.iQ“ į banko informacinę sistemą, suteikiama galimybė akimirksniu įskaityti pinigus į banko sąskaitą, o tai, savo ruožtu, padidina naudotojo apyvartinių lėšų kiekį.

„Russian Retail Week“ Maskvoje organizuojamas antrą kartą. Pernai renginys sulaukė 3 tūkst. dalyvių.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti