Naujienos apie įmonę

Naujas požiūris į grynųjų valdymą: BS/2 organizavo seminarą Sakartvele

BS/2 tęsia seminarų seriją „Grynųjų pinigų judėjimas 2023“. Po sėkmingo renginio Baku, įmonės ekspertai papasakojo apie šiuolaikines grynųjų pinigų valdymo technologijas Sakartvelo finansų įstaigų atstovams. Seminarą šioje šalyje suorganizuoti padėjo Sakartvelo nacionalinis bankas.  

Programa buvo sudaryta iš dviejų dalių: teorinės (pranešėjų pristatymų) ir praktinės (įrangos demonstravimo). Pranešimus skaitė ne tik BS/2 pranešėjai, bet ir vietos verslo atstovai, finansų sektoriaus ekspertai bei grynųjų pinigų inkasavimo srities specialistai.

Sakartvelo nacionalinio banko vyriausiasis specialistas Giorgi Maisuradze skaitė pranešimą apie tai, kaip aptikti padirbtus banknotus. Šis bankas užsiima grynųjų pinigų gamyba: spausdina banknotus ir kaldina monetas (taip pat ir progines), atlieka įtartinų grynųjų pinigų ekspertizę. Norint kontroliuoti pinigų kokybę, svarbu nuolat kelti techninės įrangos lygį ir tobulinti šios srities specialistų įgūdžius.

BS/2 generalinio direktoriaus pavaduotojas strateginių krypčių plėtrai Kirill Ovsiannikov analizavo grynųjų pinigų tiekimo grandinės optimizavimo temą. Šiame procese didelį vaidmenį atlieka automatizavimas. BS/2 yra sukūrusi pažangų programinės įrangos sprendimą „Cash Management.iQ“, skirtą grynųjų pinigų valdymo verslo procesams optimizuoti. Programinė įranga padeda bankams sumažinti riziką, susijusią su valiutų saugojimu ir transportavimu.

Viskas, ko reikia gryniesiems pinigams tvarkyti: banknotų perskaičiavimo, rūšiavimo ir pakavimo įranga

BS/2 produktų vadovė Gulnur Ismailova apžvelgė platų įmonės siūlomų grynųjų pinigų apdorojimo įrenginių pasirinkimą ir praktiškai pademonstravo, kaip veikia banknotų skaičiavimo, rūšiavimo bei pakavimo įranga.

Banknotų rūšiavimas: X5500 puikiai tinka komerciniams bankams ir grynųjų pinigų skaičiavimo centrams

Itin didelio susidomėjimo sulaukė banknotų rūšiuoklė CPS X5500 (turinti 4+1 skyrius), skirta banknotams rūšiuoti, skaičiuoti ir patikrinti nuo padirbimo. Ji patraukė žiūrovų dėmesį dėl šių savybių:

 • Didelė rūšiavimo ir skaičiavimo sparta:
  X5500 gali apdoroti iki 1 100 banknotų per minutę (66 000 banknotų per valandą), todėl yra viena greičiausių rūšiuoklių rinkoje
 • Rūšiuoja banknotus pagal įvairius kriterijus:
  X5500 gali rūšiuoti banknotus pagal nominalą, fizinę būklę, serijos numerį, leidimo metus
 • Tikrina nuo padirbimo:
  X5500 turi modernią padirbtų banknotų aptikimo sistemą, įskaitant magnetinius, infraraudonųjų spindulių, fluorescencinius ir ultravioletinius jutiklius, taip pat kompaktišką kontaktinį vaizdo jutiklį (CIS)
 • Patogi naudoti:
  X5500 turi intuityviai suprantamą spalvotą vartotojo sąsają, kuria paprasta naudotis. Be to, rūšiuoklė turi didelį jutiklinį ekraną

Šiuos įrenginius greita ir paprasta sumontuoti, jais lengva naudotis, todėl jie puikiai tinka komerciniams bankams, bankų skyriams, grynųjų pinigų skaičiavimo centrams ir nedideliems centriniams bankams, kuriems veiklos efektyvumo ir tikslumo standartai yra labai svarbūs.

Kaip mums sekėsi? 

Daug dėmesio seminare taip pat buvo skirta pinigų inkasavimui. Daugiau apie tai skaitykite svetainėje https://cashmanagementiq.com/

Seminare dalyvavo daugiau nei 60 Sakartvelo finansų sektoriaus atstovų. Sakartvelo nacionalinio banko Grynųjų pinigų operacijų ir grynųjų pinigų apyvartos departamento vadovas Levanas Dzneladze teigiamai įvertino renginio formatą ir turinį:

Susitikimas buvo labai naudingas mūsų verslo bendruomenei. Gavome informacijos apie grynųjų pinigų valdymo technologijų srities naujoves. Patogus formatas suteikė galimybę užduoti papildomų klausimų ir gauti kokybiškų atsakymų bei asmeniškai pabendrauti su specialistais ir produktų kūrėjais. O klausimų mums kyla daug, nes esame suinteresuoti vystytis šia kryptimi. Tema aktuali visai bankinių technologijų industrijai. Kad mūsų ekonomika būtų konkurencinga, o žmonės galėtų atlikti mokėjimus saugiai, turime naudotis pačiomis moderniausiomis technologijomis. Didelis privalumas buvo ir tai, kad renginio metu galėjome ne tik išgirsti apie modernius sprendimus, bet ir pamatyti gyvai veikiančią įrangą!

BS/2 – patikimas grynųjų pinigų valdymo partneris jau daugiau nei 25-erius metus 

BS/2 jau daugiau nei 25 metus kuria programinę įrangą ir technologinius sprendimus finansų įstaigoms ir prekybos bei paslaugų organizacijoms. Sakartvelo rinkoje įsteigta bendrovė „BS/2 Georgia“  veikia nuo 2009 m. Šiuo metu „BS/2 Georgia“ komanda prižiūri apie 35 000 mokėjimo terminalų ir 1 200 bankomatų. Šiais metais įmonė planuoja aktyviau plėtoti veiklą mažmeninės prekybos srityje.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti