Naujienos apie įmonę

Energiją taupančios prekybos vitrinos atsiperka per 8 mėnesius

BS/2 ir „Modern Expo“ planuoja didinti šiuolaikinės prekybos įrangos pardavimą Baltijos šalyse.

BS/2 teikia kompleksines mažmeninės prekybos įrangos tiekimo paslaugas. Įmonė įgyvendina naujų parduotuvių prekybos įrengimo projektus (nuo suprojektavimo iki sumontavimo), taip pat rekonstruoja ir atnaujina seniai veikiančius prekybos centrus, teikia prekybos įrangos priežiūros paslaugas.
Tarp jos užsakovų Lietuvoje: prekybos tinklai „Norfa“, „Sanitex“, MOKI VEŽI, „Senukai“, „Kotrynos“ grupė (vaikiškų prekių parduotuvės „BabyCity“, „ToyCity“), „ČIA Market“ ir kt.

Susitikimo Vilniuje metu „Modern Expo“ ir BS/2 aptarė einamuosius projektus. Be to, partneriai drauge lankėsi ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos bei Estijos prekybos centruose.

Pagrindinis tikslas – patikimumas ir įrangos tiekimo operatyvumas

„Modern Expo“ – Ukrainos prekybos įrangos gamintoja, kurianti šiuolaikines prekybos ekosistemas jau daugiau nei 20 metų.
Įmonės gamybos plotas sudaro ne mažiau kaip 83 000 m2, o jos produkcija populiari 75-iose pasaulio šalyse. „Modern Expo“ sėkmingai bendradarbiauja su prekybininkais Lenkijoje, Anglijoje ir Prancūzijoje.

„Modern Expo“ gamybos prekybos ir sandėliavimo lentynos, šaldymo įranga bei savitarnos kasos jau naudojamos ir didžiuosiuose Lietuvos, Latvijos bei Estijos prekybos tinkluose. Artimiausiu metu ši Ukrainos įmonė kartu su BS/2 planuoja plėsti savo paslaugas Baltijos šalyse.


Nikolaj Chapalov, „Modern Expo“ Pardavimų skyriaus vadovas:

Mūsų vizito tikslas – pristatyti Lietuvos, Latvijos ir Estijos klientams naujus produktus: daugiafunkcę CONVENIQ įrangą ir A klasės energijos suvartojimo šaldymo įrenginius.
CONVENIQ – unikalus sprendimas Baltijos rinkai, jungiantis kelis mobilius modulius: kavos aparatą, šaldytuvą ir net paštomatą. Ši energiją taupanti įranga aktuali šalims, kuriose elektros energijos sąnaudos yra didelės. Pavyzdžiui, A klasės energijos suvartojimo prekybinės vitrinos atsipirks per vos 8 mėnesius. Paprastai investicijos į standartines vitrinas atsiperka per dvejus metus.


Pagrindiniai „Modern Expo“ produktų privalumai – europietiška kokybė už patrauklią kainą ir moderni programinė įranga, skirta prekybos įrangai valdyti. Turint kelis CONVENIQ aparatus, juos galima valdyti centralizuotai. Kontroliuojant lentynų užpildymą, kavos pupelių bei pieno atsargų papildymą, pavyks naudingai optimizuoti prekių tiekimo grandinę.


Jurij Mikuckij, BS/2 Mažmeninės prekybos įrangos pardavimo skyriaus vadovo pavaduotojas:

Darbų atlikimo greitis ir kokybė yra pagrindiniai veiksniai, lemiantys sėkmingą parduotuvės atidarymą, todėl mažmenininkai siekia bendradarbiauti su patikimais partneriais ir gamintojais, kurie galėtų visapusiškai patenkinti jų poreikius. Didžiuojamės, kad BS/2 ir „Modern Expo“ yra būtent tos įmonės, kurios gali garantuoti, jog visi darbai bus atlikti laiku. Siekiame padėti klientams įgyvendinti jų verslo tikslus.

Mažmeninės prekybos sprendimų įvairovė

Siūlomų produktų asortimente – stelažai, sandėliavimo, šaldymo įranga, savitarnos kasos ir paštomatai.

Nepaisant didelio rinkos prisotinimo, kurjerių tarnybos ir pašto operatoriai nuolat plečia automatizuotų siuntų pristatymo centrų tinklą ir skelbia konkursus, siekdami įsigyti kuo geresnius įrenginius.


Emil Musajev, BS/2 Mažmeninės prekybos įrangos pardavimų skyriaus vadovas:

Vienas iš perspektyvių projektų – savitarnos kasų įrengimas „ČIA Market“ tinklo parduotuvėse miegamuosiuose miesto rajonuose. Jau turime sėkmingai įgyvendintą parduotuvės įrengimo projektą Kaune, kur neseniai buvo atidaryta nauja „ČIA Market“ parduotuvė. Šis tinklas planuoja ir toliau plėstis, atidaryti naujas parduotuves, taip pat atnaujinti esamų parduotuvių prekybinę bei sandėliavimo įrangą, todėl tikimės ilgalaikio bendradarbiavimo.

Nepaisant aukštos konkurencijos, įmonė sėkmingai žengia į naujas rinkas, siūlydama prekybininkams vertingus inovatyvius verslo sprendimus.


Planuojate atnaujinti savo parduotuvę arba atidaryti naują? Susipažinkite su mūsų siūlomu plačiu mažmeninės prekybos įrangos ir sprendimų asortimentu skyriuje „Mažmeninės prekybos įranga ir sprendimai“ arba susisiekite su mumis jau dabar!

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti