Naujienos apie įmonę

BS/2 tapo išskirtine „Magner“ partnere Uzbekistane

Nuo 2023 m. balandžio mėnesio BS/2 Uzbekistane platina „Magner“ banknotų skaičiavimo bei rūšiavimo įrangą, jai skirtas atsargines detales bei teikia šių įrenginių techninės priežiūros paslaugas.

Didieji šalies bankai ir mažmeninės prekybos įmonės nuo šiol gali įsigyti kokybišką grynųjų pinigų apdorojimo įrangą ir gauti operatyvią jos techninę priežiūrą.

„Magner“ įrenginių pasirinkimas didelis: daugiau nei 30 modelių grynųjų pinigų skaičiavimo bei rūšiavimo mašinų ir juostinių banknotų pakavimo įrenginių.

Šiuo metu Uzbekistane yra paklausios pinigų skaičiavimo mašinos su keliais skyriais banknotams priimti ir išduoti, nes jos padeda apdoroti didelį pinigų skaičių ir sumažina rankinio operatoriaus darbo poreikį.

„Magner 2000“ – moderniausias šios klasės modelis, išsiskiriantis ypač tiksliu padirbtų banknotų atpažinimo lygiu. Patikimai atpažįsta ir surūšiuoja kupiūras pagal valiutas, nominalus, išleidimo metus ir serijos numerius.

„Magner 250“ – trijų skyrių rūšiuoklė su unikaliu kupiūrų keliu.

„Magner 350“ – keturių skyrių rūšiuoklė.

BS/2 – vienintelė įmonė Uzbekistane, prekiaujanti banknotų skaičiavimo bei rūšiavimo įranga ir turinti techninių paslaugų centrus visuose šalies regionuose.


„BS/2 turi didelę įvairios įrangos techninės priežiūros patirtį ir yra subūrusi profesionalių specialistų, gebančių spręsti bet kokias problemas, komandą. Bendradarbiaudami su „Magner“, savo esamiems ir potencialiems klientams galime užtikrinti, kad įranga stabiliai veiks visais jos eksploatavimo etapais“, – teigia BS/2 produkto vadovė Gulnur Ismailova.


„Daugybę metų dirbame su grynųjų pinigų srautų valdymo sprendimais, taip pat išmanome regiono ypatybes (BS/2 Uzbekistane veikia nuo 2008 m.), todėl tikiu, kad pavyks patenkinti klientų poreikius ir sustiprinti „Magner“ prekės ženklo žinomumą Uzbekistano rinkoje“, – sako BS/2 Grynųjų pinigų srautų optimizavimo sprendimų krypties vadovas Zaur Yusifov.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti