Naujienos apie įmonę

BS/2 pristatė naujos kartos programinius sprendimus VII-ajame tarptautiniame bankininkystės forume Azerbaidžane.


Lapkričio pradžioje Azerbaidžane, Baku, vyko VII-asis tarptautinis bankininkystės forumas (IBF-2023). BS/2 buvo šio renginio aukščiausio lygio rėmėja (Premium sponsor). Renginio metu bendrovė pristatė savo atnaujintus bankinių technologijų programinius sprendimus, bankinės savitarnos įrenginius, grynųjų pinigų apdorojimo ir mokėjimų priėmimo įrangą. Be to, BS/2 atstovas renginyje skaitė pranešimą apie šiuolaikinės bankinės įrangos galimybes. 

2023 m. BS/2 atnaujino nemažai savo sukurtų .iQ šeimos programinių produktų.

Į kiekvieną iš jų buvo integruotos analitikos priemonės, padedančios surinkti, analizuoti duomenis ir jais remiantis priimti svarbius sprendimus.

„DS Center.iQ“ — dar visai naujas BS/2 produktas. Tai sprendimų priėmimo sistema, pagrįsta įvairių šaltinių duomenų integravimu ir unifikacija. Naudojantis ja patogu įvertinti finansinį bankinių įrenginių (tiek viso tinklo, tiek pavienių įrenginių) naudojimo efektyvumą, vertinant inkasavimo, nuomos, banko įkainius, operacijų pelningumą ir kitus veiksnius.

BS/2 Produktų vystymo skyriaus vadovas Siarhei Kraiko:

„Forume pristatėme naują funkcionalumą, kuris gali padėti finansinių organizacijų vadovams greitai priimti sprendimus dėl įrenginių efektyvumo, atsižvelgiant į jų realų prieinamumą bei dėl gedimų negautą pelną. Taip pat pademonstravome naujovišką būdą naudotis bankomatais — mobiliuoju telefonu. Toks būdas patogesnis klientams, ypač, jei bankomatai neturi jutiklinio ekrano, o norint atlikti operaciją reikia įvesti daug duomenų, be to, juo patogu naudotis žmonėms su negalia“.

Renginyje daug dėmesio sulaukė BS/2 naujos kartos savitarnos įrenginių apsaugos sistema „ATMeye.iQ NG“, padedanti ne tik apsaugoti bankomatą nuo įvairių tipų atakų, bet ir operatyviai spręsti klientų ginčus.

Atnaujinta grynųjų pinigų valdymo sistema „Cash Management.iQ“ papildyta galimybe sekti informaciją apie bankomate užlaikytas korteles ir atpažinti įrenginius, pasiekusius tokių kortelių skaičiaus limitą.

Į bankomatus įdiegtas „Payments.iQ“ sprendimas padeda išplėsti bankomato funkcijas ir generuoti papildomas pajamas, nes bankomatuose galima atlikti įvairių tipų mokėjimus.

Forume įrengtame BS/2 stende buvo galima apžiūrėti šiuolaikinę įrangą, skirtą bankinėms operacijoms atlikti.

Čia buvo eksponuojami vieni pažangiausių „Diebold Nixdorf“ savitarnos įrenginių — kompaktiški bankomatai „DN Series 200H“, kurie gali būti montuojami patalpose. Šie bankomatai turi grynųjų pinigų recirkuliacijos modulį, kuris perskirsto į bankomato kasetes klientų įdedamus grynuosius pinigus ir juos prireikus išduoda kitiems klientams, atėjusiems išsiimti pinigų.

Šiame įrenginyje buvo demonstruojamas ir programinės sistemos Payments.iQ funkcionalumas: modulis „FCХ.iQ“, sudarantis sąlygas bankomate pasikeisti valiutą, ir modulis „QR-Pay“, suteikiantis galimybę įdėti ar išsiimti iš bankomato grynuosius pinigus nuskaitant QR kodą. Pademonstruota ir klientus iš veido gebanti atpažinti sistema „Face Recognition“.

Forumo metu vykusioje konferencijoje BS/2 pardavimų vadovas Kornelijus Šišla forume skaitė pranešimą „Išmanusis bankomatas išmaniajai bankininkystei“ ir paaiškino, kas yra „išmanusis bankomatas“ bei kaip „DS Center.iQ“ sistema gali padėti įvertinti investicijų atsiperkamumą.

Renginio svečiai domėjosi ir įmonės „ASHBURN International“, kuri kartu su BS/2 priklauso įmonių grupei „Penki kontinentai“, mokėjimo sprendimais.

Didžiausio dėmesio stende sulaukė nauji „Android“ pagrindu veikiantys atsiskaitymo įrenginiai:

— modelis SUNMI P2 SMARTPAD (su PIN bloku), kuris priima mokėjimus įvairiais būdais, įskaitant kontaktines ir bekontaktes korteles, atsiskaitymus naudojant QR kodus ir „Apple Pay“/“Google Pay“ programėles,

modelis SUNMI P3 MIX. Tai daugiafunkcis įrenginys, kuriame yra įmontuotas kvitų spausdintuvas bei fiskalinis komponentas, leidžiantis registruoti visas operacijas, kad būtų laikomasi mokesčių reikalavimų.

Šiemetinio VII-ojo tarptautinio bankininkystės forumo Azerbaidžane tema buvo: „Patikima, saugi ir tvari bankininkystė“.

Tai labiausiai lankomas finansų sektoriaus renginys regione ir vienintelis, kuriame dalyvauja dauguma Azerbaidžano bankų vadovų. Per dvi dienas BS/2 stende apsilankė finansų įstaigų vadovai, kortelių verslo specialistai, finansų ir informacinių technologijų ekspertai, projektų valdymo bei rinkodaros vadovai, bankinių produktų kūrimo, skaitmeninimo ir inovacijų lyderiai. 

BS/2 įmonei Azerbaidžane atstovauja antrinė įmonė su paslaugų centrais Baku ir Gendžės miestuose.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti