Naujienos apie įmonę

BS/2 gavo tris „Diebold Nixdorf“ apdovanojimus už sėkmingai įgyvendintus projektus


2024 m. gegužės 20–22 d. įmonių grupės „Penki kontinentai“ atstovai lankėsi „Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavime Madride. Pasaulinė bankinės ir mažmeninės prekybos įrangos bei programinių sprendimų gamintoja „Diebold Nixdorf“ kasmet organizuoja šį renginį savo partneriams vis skirtingose šalyse, skirtinguose miestuose. Praėjusiais metais jis vyko Indonezijoje, Balio saloje, prieš tai – Bankoke (2022 m.), Romoje (2019 m.), Budapešte (2018 m), Miunchene (2016 m.), Prahoje (2014 m.) ir kitur.

Šiais metais į „Diebold Nixdorf“ suvažiavimą susirinko per 110 dalyvių iš daugiau nei 50-ies šalių. Renginio organizatoriai dalijosi su partneriais pasiektais rezultatais, pristatė naujus technologinius bei programinius sprendimus, taip pat įteikė apdovanojimus už aukštus pardavimų rodiklius ir naujų projektų įgyvendinimą.

Renginyje dalyvavo įmonių grupės „Penki kontinentai“ valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas, BS/2 gen. direktoriaus pavaduotojas Tomas Augucevičius ir BS/2 gen. direktoriaus pavaduotojas strateginių krypčių plėtrai Kirill Ovsiannikov, BS/2 Pardavimų komanda: Vladimir Alekseev, Andrius Araminas, Nazrin Aliyeva ir Nikolaj Zaleščuk.

Iš BS/2 antrinių įmonių į partnerių susitikimą atvyko „BS/2 Azerbaijan“ direktorius Ilgar Hasanov ir jo pavaduotojas Abas Abasov, „BS/2 Georgia“ direktorius Emilio Kiris ir technikos direktorius Nikoloz Kukujanov, „BS/2 Kazakhstan“ direktorius Azat Lyukhuzaev, technikos direktorius Viktor Tumanov, Klientų aptarnavimo skyriaus vadovas Mansur Edigenov, BS/2 rinkos vystymo Uzbekistane vadovas Nikolajs Želnins ir „BS/2 Tashkent“ direktorius Dmitry Kharchenko.

Klientų patirties gerinimas, taikant bekontaktes technologijas

Šiuolaikiniame pasaulyje klientų patirtis – pagrindinis veiksnys, lemiantis verslo sėkmę. Įmonės siekia užtikrinti, kad klientai gautų prekes bei paslaugas patogiai, saugiai ir efektyviai.

Madride vykusiame renginyje „Diebold Nixdorf“ aukščiausio lygio vadovai pasakojo, kaip naujas programinis sprendimas „Vynamic Connection Points 7“, pritaikytas skirtingų gamintojų savitarnos įrenginiams, užtikrina nepertraukiamą sąveiką visuose kliento atliekamų operacijų etapuose.

„Vynamic Connection Points 7“ (VCP 7) – septintosios „Diebold Nixdorf“ programinių sprendimų kartos produktas, sukurtas remiantis ankstesnėmis VCP iteracijomis. Jis jungia „VCP-Lite“ bei „VCP-Pro“ privalumus ir gali būti įdiegtas į bet kokio prekės ženklo bankomatą.

VCP 7 galima lengvai pritaikyti prie įvairių bankinių sistemų. Ši programinė įranga gali atlikti daug pažangių funkcijų ir yra iš karto paruošta naudoti, nereikia papildomai keisti nustatymų ar atlikti kitų techninių pakeitimų. Įdiegus VCP 7 į bankomatą, jame galima pasikeisti valiutą, atlikti depozito operacijas, išsiimti grynuosius pinigus be kortelės ir kt.

2024 m. gamintojas asortimentą papildė naujais bankomatų modeliais DN 500 ir DN 550. Jie buvo pristatyti „Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavime. Įrenginiai gali talpinti daugiau nei 28 000 kupiūrų ir apdoroti iki 13 nominalų – tai rekordinis talpos dydis bankomatų rinkoje. Šiais įrenginiais planuojama pradėti prekiauti 2024 m. rudenį.

„Payments.iQᴺᴳ“ suteikia bankams pranašumą prieš konkurentus

„Diebold Nixdorf“ renginyje Madride BS/2 ekspertai pristatė Uzbekistane sėkmingai įgyvendintus projektus. Kirill Ovsiannikov ir Nikolajs Želnins papasakojo, kaip veikia programinė sistema „Payments.iQ New Generation“ su „QR-Pay“ moduliu, suteikiančiu galimybę bankomatuose atlikti mokėjimus ir atsiskaityti už paslaugas. BS/2 atstovai papasakojo ne tik apie šio, bet ir apie kito programinio produkto – „DS Center.iQ“ – privalumus. Jis skirtas padėti priimti efektyvius verslo sprendimus.

Uzbekistanas aktyviai plėtoja finansinę infrastruktūrą. „Penkių kontinentų“ grupei ši šalis yra strateginis regionas. Šiuo metu šalyje veikia 35 bankai, iš kurių daugiau nei 70% yra BS/2 partneriai ir naudoja šios įmonės sprendimus.

Vietinėje rinkoje vis labiau paklausios tampa mokėjimo operacijos be kortelių. 2023 m. Uzbekistane QR kodais atliekamų mokėjimo operacijų apimtis siekė 337 mlrd. sumų (24,5 mln. Eur), tai yra 145 % daugiau nei 2022 metais.

Šiuo metu bankai rodo didelį susidomėjimą nauja sistemos „Payments.iQᴺᴳ“ funkcija „Mobile ATM Control“. Ji leidžia valdyti savitarnos įrenginį per mobiliąją programėlę išmaniajame telefone. Klientas skenuoja QR kodą bankomato ekrane, o bankomato naudotojo sąsaja automatiškai sinchronizuojasi su mobiliuoju telefonu realiuoju laiku. Tai labai patogu klientams ir užtikrinamas papildomas saugumas. Naudojantis „Mobile ATM Control“ funkcija, išvengiama būtinybės liesti bankomatą, sutrumpėja operacijų laikas, gerėja klientų patirtis.

Vertingi kontraktai ir naujų bankininkystės bei mažmeninės prekybos krypčių plėtra

Diskusijų metu BS/2 atstovai dalijosi sėkmingų projektų įgyvendinimo patirtimi, pasakojo apie technologinės įrangos bei programinių produktų pardavimo ypatumus regionuose, kuriuose veikia įmonių grupė.

„Penki kontinentai“ jau 30 metų yra strateginė „Diebold Nixdorf“ partnerė Rytų Europoje, Centrinėje Azijoje ir Kaukaze. Per šį laiką bankomatų paskirtis gerokai pasikeitė, jie nebėra vien paprastos pinigų išgryninimo mašinos. Savitarnos įrenginiai atlieka banko skyrių funkcijas, supaprastindami personalo darbą ir suteikdami prieigą prie plataus finansinių paslaugų pasirinkimo.

Be bankininkystės sektoriaus, „Diebold Nixdorf“ aktyviai užsiima mažmeninės prekybos įrangos gamyba ir pardavimu. Šiuo metu mažmeninės prekybos kryptis sudaro beveik trečdalį viso bendrovės verslo.

Partnerių suvažiavime BS/2 gavo tris „Diebold Nixdorf“ apdovanojimus. Du iš jų – „Best Strategic Win 2023/2024“ – už sėkmingus strateginius projektus Sakartvele ir Uzbekistane. Apdovanojimas „Best Performance 2023/2024“ buvo įteiktas visai BS/2 komandai už vertingą darbą ir visų numatytų tikslų pasiekimą.

Iškilmingoje ceremonijoje BS/2 atstovus pasveikino „Diebold Nixdorf“ prezidentas ir generalinis direktorius Oktavio Marques, viceprezidentai Gill Jaivinder ir Jerome Amara, taip pat Azijos bei Ramiojo vandenyno regiono partnerių pardavimų plėtros direktorė Anna Pankraz.

„Penki kontinentai“ grupės vadovas Idrakas Dadašovas iš savo pusės partneriams įteikė dovaną už vertingą 30-ies metų partnerystę – „30 Years Partnership Milestone“. Liepsnos formos statulėlė, pagaminta iš vientiso natūralaus gintaro luito, simbolizuoja neblėstantį siekį toliau plėtoti bendrus projektus.

Po „Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavimo grupės „Penki kontinentai“ atstovai dalyvavo forume „Intersect Madrid 2024“. „Diebold Nixdorf“ organizuoja šį renginį finansinių organizacijų aukščiausio lygio vadovams, bankų pramonės ekspertams, įrangos tiekėjams ir programinės įrangos kūrėjams. Forumo tikslas – aptarti esamą padėtį bankų rinkoje ir verslo strategijas konkurencijos sąlygomis.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti