Naujienos apie įmonę

BS/2 dalyvaus virtualioje parodoje „Self-Service Banking Asia 2020“

Rugsėjo 23–24 dienomis vyks tarptautinė konferencija „Self-Service Banking Asia 2020“. Renginį organizuoja garsi pasaulinė bendrovė RBR, teikianti strateginių tyrimų ir konsultavimo paslaugas organizacijoms, dirbančioms mažmeninės prekybos bankininkystės, bankinės veiklos automatizavimo, mažmeninės prekybos technologijų, mokėjimo kortelių ir atsiskaitymo paslaugų srityje.

„Self-Service Banking Asia“ – pagrindinis minėto sektoriaus renginys Pietryčių Azijos regione.   Konferencija skirta bankinės savitarnos ir skaitmenizavimo technologijoms. Tai erdvė, jungianti bankus, „fintech“ įmones, mokėjimo sistemas, bankinių paslaugų ir sprendimų tiekėjus bei kitus bankinio sektoriaus atstovus iš   Pietryčių Azijos, Azijos ir Ramiojo vandenyno regiono tam, kad šie galėtų aptarti aktualiausias problemas, kartu ieškotų sprendimų, dalytųsi patirtimi.

Šiemet dėl koronaviruso COVID-19 pandemijos apribojus išvykas, konferencija vyks nauju formatu – virtualiai. Renginio metu bus naudojamos šiuolaikiškiausios konferencijų organizavimo technologijos, padėsiančios įtraukti daugiau nei bet kada iki šiol „Self-Service Banking Asia“ dalyvių. Numatoma, kad konferencijoje dalyvaus per 570 atstovų iš 230-ies organizacijų, įsikūrusių 70-yje pasaulio šalių.

Nepaisant to, kad konferencija vyks netiesioginiu būdu, akcentuojama, kad ji savo galimybėmis nenusileis iki šiol gyvai vykusiems RBR renginiams. Jos svečių laukia turtinga pasirodymų programa, virtualūs stendai, kuriuose demonstruojami produktai ir sprendimai, plačios bendravimo ir naujų partnerių paieškos galimybės.

Daugiau nei 25 pranešėjai papasakos apie šiam sektoriui aktualias problemas ir apie rinkoje siūlomus sprendimus. „Penkių kontinentų“ grupės įmonės BS/2 atstovai pristatys pranešimą „Aukštas bankomatų saugumo lygis ir su jų vartotojais kylančių ginčų sprendimas Vietnamo bankuose“.

Renginio „Self-Service Banking Asia 2020“ virtualiajame stende BS/2 pademonstruos bankomatų apsaugą užtikrinantį programinį sprendimą „ATMeye.iQ“, įdiegtą į „Diebold Nixdorf“ bankomatą DN200. Rinkos ekspertai prognozuoja, kad šis bankomato modelis taps perkamiausiu savitarnos įrenginių rinkos produktu. Būtent todėl BS/2 pasirinko jį renginio metu demonstruoti savo programiniams sprendimams. „ATMeye.iQ“ demonstracijos metu konferencijos dalyviai galės sužinoti, kaip ši sistema veikia taikant biometrinės technologijos funkcijas „Face Detection“ (angl. veido aptikimas) ir „Face Recognition“ (angl. veido atpažinimas).

Programinis sprendimas „ATMeye.iQ“ jau sėkmingai naudojamas ne viename  Vietnamo banke, siekiant sustiprinti savitarnos įrenginių saugumą ir padėti spręsti su banko klientais kylančius ginčus.

„Visose Pietryčių Azijos šalyse, o ypač Vietname, matome didelį mūsų programinių produktų naudojimo potencialą, – sako BS/2 programinės įrangos pardavimo vadovas Vilius Gofmanas. – Didžiausią susidomėjimą Vietname turėtų sukelti savitarnos įrenginių apsaugos sistema „ATMeye.iQ“. Šioje šalyje intensyvi kriminogeninė situacija, o savitarnos įrenginių saugumo lygis ganėtinai žemas. Vietname iki šiol naudojamos tik magnetinės kortelės, o lustinių beveik nėra. Dėl šios priežasties šalyje gajus sukčiavimo būdas (angliškai jis vadinamas „skimming“), kai duomenys iš kortelės magnetinės juostos pavagiami, prie bankomato prijungiant specialų įrenginį. Į bankomatą įdiegta „ATMeye.iQ“ sistema padeda sumažinti tokio sukčiavimo atvejo riziką, be to, ji praverčia ir sprendžiant ginčus, kylančius tarp bankomatų naudotojų ir finansinių organizacijų darbuotojų. Šiuo metu tokie ginčai daugumoje Vietnamo bankų užtrunka vidutiniškai 10–14 dienų. Taikant minėtą programinį sprendimą, juos galima išspręsti per kelias valandas“.

Konferencijos dalyviams BS/2 pristatys ir dar kelis savo programinius sprendimus: valiutų keitimo bankomate sistemą „FCX.iQ“ ir grynųjų pinigų judėjimui valdyti skirtą „Cash Management.iQ“.

„Programinis  sprendimas „Cash Management.iQ“ buvo sukurtas grynųjų pinigų srautams savitarnos įrenginių tinkluose valdyti. Jis padeda per nuotolį stebėti savitarnos įrenginiuose esančių grynųjų pinigų likutį, tikslingai planuoti inkasavimą ir sutaupyti lėšų, reikiamų jiems papildyti. Visa tai sumažina savitarnos įrenginių tinklo savininko operacines išlaidas, supaprastina grynųjų pinigų srautų valdymą ir užtikrina jo skaidrumą,– pasakoja BS/2 rinkodaros skyriaus vadovas Kirill Ovsiannikov. – BS/2 programinius produktus naudoja bankai ir kitos finansų sektoriaus organizacijos visame pasaulyje. Norime pasidalyti savo patirtimi ir su Pietryčių Azijos bankinio sektoriaus atstovais. Esame įsitikinę, kad mūsų produktai čia bus paklausūs“.

Planuojama, kad kiekvienas renginio dalyvis, susidomėjęs BS/2 produktais, bus pakviestas į atskirą vaizdo konferenciją, kurioje galės išsamiau susipažinti su programinių sprendimų galimybėmis.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti