Naujienos apie įmonę

Bendrovė „Bizerba“ surengė techninius mokymus BS/2 specialistams

Š. m. vasario 5–6 dienomis bendrovėje „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) vyko specializuoti techniniai mokymai. Juose BS/2 inžinieriai gilino žinias apie Vokietijos kompanijos „Bizerba“ įrangą. Mokymus vedė įmonės „Bizerba“ vieno iš padalinių technikos direktorius Eugene Khanin.

Ergonomišku dizainu išsiskiriančias bendrovės „Bizerba“ svarstykles renkasi prekybos tinklai ir gamybos įmonės. Jos užtikrina greitą ir tikslų produktų svėrimą bei prisideda prie darbo operatyvumo ir efektyvumo didinimo. Kompanija taip pat gamina prekybines ir pramonines pjaustykles, prekių ženklinimo sistemas ir kt.

Surengtuose mokymuose BS/2 specialistai turėjo galimybę daugiau sužinoti apie įmonės „Bizerba“ svėrimo įrangos diegimo ir eksploatavimo ypatybes, jos integravimą su kasos sistemomis bei kitais įrenginiais.

BS/2 – oficiali bendrovės „Bizerba“ atstovė Azerbaidžane, tiekianti šios šalies prekybininkams ir gamybos įmonėms techninę įrangą, užtikrinanti sklandų jos veikimą, konsultuojanti iškilus klausimams.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti