„Penki kontinentai“ naujienos

Vartotojo sąsajai „IPTV.iQ“ – konkurso „Lietuvos metų gaminys 2012“ auksas

Š. m. gruodžio 12 dieną paskelbti nacionalinio konkurso „Lietuvos metų gaminys 2012“, kurį kasmet nuo 1998 m. organizuoja Lietuvos pramonininkų konfederacija, nugalėtojai. Pagrindinis konkurso tikslas – didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui.

Šiemet konkurso apdovanojimams nominuota 80 įmonių dešimtyje vertinimo grupių iš 15-os šalies ūkio šakų. Įvairioms pramonės bei verslo šakoms atstovaujanti vertinimo komisija, apibendrinusi ekspertų išvadas, nusprendė skirti 85 aukso ir 15 sidabro medalių įmonių produkcijai bei paslaugoms. Metų gaminio apdovanojimus įmonių vadovams įteikė ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius.

Informacinių technologijų grupėje aukso medaliu įvertinta bendrovės „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ grafinė TV vartotojo sąsaja „IPTV.iQ“. Tai programinė įranga, leidžianti įprastą televiziją paversti išmaniąja.

„Visos mūsų paslaugos bei produktai skirti tiek verslo, tiek privatiems klientams ir yra orientuoti į aukščiausius savo srities standartus. Toks yra ir „IPTV.iQ“. Šis universalus programinis produktas leidžia pritaikyti IPTV platformą įvairiose verslo sferose: turizmo, medicinos, švietimo, maitinimo ir kt.“, – sako vienas iš „IPTV.iQ“ kūrėjų, įmonės Strateginio planavimo ir programavimo skyriaus vadovas Justinas Simanavičius.

2012 metais šis Lietuvos bendrovės produktas įvertintas ir tarptautiniu lygiu. Kasmetėje programų transliavimo, skaitmeninių technologijų ir multimedijos įrangos parodoje konferencijoje „IBC 2012“ „IPTV.iQ“ kartu su tokių kompanijų kaip „Cisco“, BBC, „Alcatel-Lucent“, „RGB Networks“, NDS produktais pateko į prestižinio konkurso „Connected Content Technology Awards“ finalą.

Verta priminti, kad „Lietuvos metų gaminio“ apdovanojimas įmonių grupei „Penki kontinentai“ įteiktas ne pirmą kartą. Šiuo nacionaliniu prizu jau įvertinti tokie įmonių grupės produktai kaip „ATMeye.iQ“, „Smart Safe.iQ“, šviesolaidinis „Skynet“ tinklas, IPTV paslaugos.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti