„Penki kontinentai“ naujienos

Rekordiniai „Penkių kontinentų“ grupės rezultatai

Viena iš didžiausių Lietuvoje IT kompanijų „Penkių kontinentų“ įmonių grupė 2007 m. pasiekė 382 mln. litų apyvartą. Tai yra 25 proc., arba 77 mln. litų, daugiau nei praėjusiais metais, kai grupės apyvarta buvo 305 mln. litų.

Pernai tiesioginių grupės sandorių vertė sudarė 178 mln. litų, o netiesioginių – 204 mln. litų.

Grupės prekių ir paslaugų eksportas į ES ir trečiąsias šalis viršijo 100 mln. litų. Praėjusiais metais „Penkių kontinentų“ grupė daugiausia eksportavo į Ukrainą, Kazachstaną ir Gruziją.

„Svarius veiklos rezultatus nulėmė tai, kad mes ir toliau kryptingai analizavome rinkos tendencijas, sukūrėme naujus, patobulinome turimus produktus bei sprendimus, kurie visiškai atitiko klientų poreikius“, – sakė „Penkių kontinentų“ grupės valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas.

Pernai „Penki kontinentai“ pradėjo pažangiausios interaktyviosios IP televizijos „Penki TV“ transliacijas, dar labiau padidino šviesolaidinio interneto tinklo „Skynet“ vartotojų skaičių, sukūrė novatoriškų bankinių technologijų ir mokėjimo kortelių sprendimų. 2007 m., jau trečius metus iš eilės, „Penkių kontinentų“ produktai buvo apdovanoti „Metų gaminio“ ir inovacijų prizais, taip pat sulaukė įvertinimo tarptautinėse parodose.

Šiuo metu „Penkių kontinentų“ produktai ir paslaugos parduodamos daugiau kaip 60-yje pasaulio šalių.

Nuo veiklos pradžios 1992 m. grupės darbuotojų skaičius išaugo iki 280. Ji valdo kompanijas „Penki kontinentai“, „Penkių kontinentų“ Bankinės technologijos, „Ashburn International“, „Penkių kontinentų“ Komunikacijų centras, „Lietaus dizainas“, „Strateginių sprendimų grupė“, „Skaitmeninio sertifikavimo centras“ ir kt. Be to, įmonių grupė yra įkūrusi 15 atstovybių Europoje, Amerikoje ir Azijoje.

„Penki kontinentai“ bendradarbiauja su pasaulinėmis kompanijomis „Wincor Nixdorf“, „Cisco Systems“, „Microsoft“, IBM, „Axalto“, „Motorola“ ir daugeliu kitų.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti