„Penki kontinentai“ naujienos

„Penki kontinentai“ tęsia išskirtinę partnerystę su „Microsoft“

IT bendrovė „Penki kontinentai“, daugiau nei 20 metų dirbanti Lietuvos ir užsienio šalių informacinių technologijų, intelektinės programinės įrangos kūrimo srityse bei bendradarbiaujanti su tokiomis lyderiaujančiomis kompanijomis kaip „Motorola“, „Unisys“, „Cisco“, tęsia partnerystę su pasauline IT milžine „Microsoft“.

Jau daugiau nei dešimtmetį kompanija „Microsoft“ kasmet suteikia „Penkiems kontinentams“ auksinio sertifikuoto partnerio statusą (angl. Microsoft Gold Certified Partner). Jis įrodo Lietuvos įmonės produkcijos kokybę ir inovatyvumą, didelį bendrovėje dirbančių „Microsoft“ sertifikuotų specialistų skaičių, teigiamus kitų IT rinkos dalyvių atsiliepimus, dalyvavimą įvairiuose „Microsoft“ organizuojamuose renginiuose. Anot „Microsoft Lietuva“ generalinio direktoriaus Kristijono Kaikario, šį statusą „Microsoft“ skiria tik patikimiausiems ir išskirtine kompetencija pasižymintiems savo partneriams.

„Penkiems kontinentams“ kasmet suteikiamas auksinio partnerio statusas – tai aukščiausias įmonės kompetencijos liudijimas ir išskirtinio patikimumo įrodymas. Jis atspindi darbuotojų turimas žinias ir patirtį, taip pat visos įmonės pasirengimą diegti sudėtingiausius projektus“, – sako K. Kaikaris.

„Penkiems kontinentams“ gauti tokį įvertinimą padėjo 21 darbuotojo komanda, prisidėjusi siekiant kompetencijų keturiose kategorijose:

–  Gold OEM (patvirtina lyderystę projektavimo, gamybos, techninės įrangos sprendimų tiekimo srityse);

–  Gold Devices and Deployment (leidžia užtikrinti patikimas ir kokybiškas „Windows“, „Microsoft Office“, „Windows Internet Explorer“ ir „Microsoft Desktop Optimization Pack“ diegimo, platinimo ir palaikymo operacijas);

–  Gold Application Development (įrodo patirtį kuriant inovatyvias programas naudojantis „Microsoft“ technologijas, įskaitant „Windows Server“, „Windows 8“, „Windows Azure“ ir kt.);

–  Gold Management and Virtualization (užtikrina kompetentingus projektavimo, tiekimo ir vizualizacijos sprendimus, garantuoja klientams patikimą ir ekonomiškai efektyvią technologijų platformą, padeda tobulinti duomenų apdorojimo operacijas, mažinti išlaidas).

Reguliariai atnaujinamas „Microsoft“ auksinio partnerio vardas – tai ne tik įmonės įvertinimas, parodantis išskirtinius jos sugebėjimus teikti aukščiausios kokybės paslaugas, produktus ir sprendimus, bet ir garantija bendrovės klientams, kad jie gaus ilgalaikius, efektyvius informacinių technologijų produktus, kurie įgalins priimti optimalius, vertę didinančius veiklos sprendimus.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti