„Penki kontinentai“ naujienos

1 Gb/s – tai dar ne riba!

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, kaip ir BS/2 priklausanti vienai pažangiausių Lietuvos bendrovių „Penki kontinentai“, 2011 metų pabaigoje parengusi visą techninę bazę, 2012 metų sausio pradžioje paskelbė, kad siūlo savo klientams rekordiškai greitą 1 Gb/s internetą.

Nuo 1998 metų projektuodamas FTTH (angl. Fiber to the Home) technologija paremtą šviesolaidinį tinklą „Skynet“, „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ visada pirmasis siūlė naudotojams didžiausią interneto spartą. Šeškinės ir Fabijoniškių mikrorajonų gyventojams, turintiems „Sky Platinum Plius“ planą, bendrovė jau teikia 1 Gb/s internetą! Svarbu pabrėžti, kad 1 Gb/s sparta pasiekė ne tik atskirą miesto rajoną ar jame esantį namą, bet ir konkretų žmogų.

Įmonės Tinklo operacijų centro skyriaus vadovo pavaduotojo Vladimiro Kiseliovo teigimu, šią kol kas rekordinę interneto spartą pasiekti leido ne tik laiku bendrovės pasirinkta itin kokybiška įranga, bet ir profesionalus jos naudojimas.

„Kurdami ir atnaujindami „Skynet“ tinklą, renkamės itin pažangią ir patikimą ilgametės mūsų įmonės partnerės „Cisco Systems“ įrangą, leidžiančią užtikrinti kokybiškas paslaugas ir pasiūlyti vis didesnę interneto spartą. O norint „priimti“ tokį greitį, pakanka turėti gigabitinę tinklo plokštę ir ne senesnį nei dvejų–trejų metų kompiuterį“, – teigė bendrovės atstovas.

1 Gb/s interneto spartą pačioje šių metų pradžioje išbandę pirmieji klientai jau pajuto, pripažino ir labai teigiamai įvertinto naujas „Skynet“ galimybes. Visgi, anot Tinklo operacijų centro skyriaus vadovo Tomo Okmano, svarbu ne tik interneto sparta, bet ir kokybiškų paslaugų užtikrinimas.

„Greitas ir kokybiškas internetas – būtinas šiuolaikinio žmogaus atributas. Jis padeda ne tik lengvai orientuotis didžiuliuose informacijos srautuose, bet naudoti juos įvairiuose įrenginiuose, turinčiuose interneto prieigą. Pavyzdžiui, naudojantis 100 Mb/s internetu, 10 GB apimties failą galima parsisiųsti per 13 min., o turint 1 Gb/s spartą – per 1 min. Tokį komfortą „Skynet“ klientams užtikrina pažangiausios šviesolaidžio technologijos, nuolat modernizuojamas tinklas, patyrę specialistai bei 24 val. per parą atliekamas techninis tinklo monitoringas ir priežiūra“, – teigė T. Okmanas.

„Penkių kontinentų“ grupės įmonės nuolat siūlo savo klientams įvairių naujausiomis technologijomis paremtų paslaugų – pradedant šviesolaidiniu internetu, IPTV ir baigiant užsakomosiomis paslaugomis bankiniam bei mažmeninės prekybos sektoriams. BS/2 specialistai įsitikinę, kad teikiama 1 Gb/s sparta leis pasiūlyti bendrovės klientams dar patrauklesnių paslaugų.

Plačiau apie „Skynet“ – www.skynet.lt.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti