Naujienos apie produktus

„VTM.iQ“ – šiuolaikiškas požiūris į klientų aptarnavimą

UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) pristato naują kompleksinį sprendimą, techninės ir programinės įrangos kompleksą „VTM.iQ“. Jis yra skirtas bankinėms, mokėjimo, draudimo ir kt. operacijoms atlikti bei iš esmės keičia požiūrį į darbą su klientais. Sprendimas jau sėkmingai veikia Azerbaidžane ir Kazachstane.

Kompleksinį sprendimą sudaro kompanijos „Diebold Nixdorf“ išplėsto funkcionalumo savitarnos terminalas „CuRiE“ ir automatinis seifas „CS 6060“ su grynųjų pinigų recirkuliacijos funkcija bei specializuoti bendrovės BS/2 programiniai sprendimai.

BS/2 verslo plėtros vadovo Danieliaus Fuksono teigimu, tai papildomas klientų aptarnavimo kanalas ir visiškai naujas technologinis požiūris į finansines, draudimo ir kitas paslaugas. „Sprendimas „VTM.iQ“ siūlo papildomą aptarnavimo kanalą, kuris yra ne tik patogus ir paprastas naudoti klientui, bet ir naudingas bankui. Jis leidžia optimizuoti ir mažinti banko padalinių skaičių bei dydį ir tokiu būdu mažinti klientų aptarnavimo išlaidas, optimizuoti darbo su grynaisiais pinigais procesus. Įdiegęs „VTM.iQ“ savo padaliniuose, savitarnos centruose, gyvenamuosiuose ir komerciniuose pastatuose, oro uostų ir stočių laukimo salėse, viešbučiuose ir kitose vietose, bankas turi galimybę ženkliai išplėsti aptarnavimo erdvę ir būti arčiau klientų“, – sako BS/2 atstovas.

Įdiegus šį kompleksinį sprendimą, klientas gali nuotoliniu būdu bendrauti ir konsultuotis su banko darbuotoju matydamas pašnekovą ekrane (vaizdo konferencijos technologija). „CuRiE“ gali spausdinti A4 formato dokumentus, nuskenuoti pasą, asmens tapatybės kortelę, pirštų atspaudus, taip pat specialiu įrenginiu gali nuskaityti el. parašą. Visa tai leidžia ne tik identifikuoti klientą, bet ir sudaryti bei pasirašyti sutartį su banku. Be to, per terminalą banko klientas gali užsisakyti ir čia pat gauti ką tik pagamintą ir išspausdintą mokėjimo kortelę.

Be šių patogumų, „VTM.iQ“ siūlo visas įprastas banko paslaugas: peržiūrėti sąskaitos balansą ir gauti išrašą, sumokėti kredito įmokas ir sąskaitas už komunalines, ryšio, transporto paslaugas, įsigyti bilietų ir įvairių čekių, išsiimti ir įnešti grynųjų pinigų, papildyti sąskaitą arba kortelę, atlikti mokėjimo operacijas, užblokuoti kortelę ar pakeisti jos PIN kodą ir kt. Tai idealus sprendimas tiek technologijas įvaldžiusiai visuomenės daliai, tiek ribotų galimybių ar mažiau technologiškai išprususiems asmenims, kurie gali finansines operacijas atlikti su nuotolinio aptarnavimo centro darbuotojo pagalba.

„VTM.iQ“ nesunkiai priderinamas prie pagrindinių banko sistemų, be to, atitinka itin aukštus įrangos saugumo reikalavimus. Didelės raiškos vaizdo kameros ir apsaugos užtikrinimo priemonės (Anti-Skimming, Encrypted PIN-pad) saugo nuo galimų pažeidžiamumų, padeda užsitarnauti klientų pasitikėjimą.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti