Naujienos apie produktus

SmartSafe: sprendimas, padedantis užtikrinti grynųjų pinigų valdymo optimizavimą

Vis dar besitęsiantis ekonomikos nuosmukis tiek šalyje, tiek visame pasaulyje, daro didelę įtaką finansines paslaugas teikiančių institucijų veiklai. Bankai vis dažniau ieško naujų ir kuo efektyvesnių darbo optimizacijos būdų, kurie padėtų pasiekti kuo didesnį atliekamų veiklų efektyvumą. Kadangi bankuose vykdomos operacijos su grynaisiais pinigais pasižymi itin aukštu rizikos laipsniu, įprastai užtrunka ilgiau ir reikalauja itin aukštos kvalifikacijos darbuotojų, bankai rodo vis didesnį susidomėjimą grynųjų pinigų filialuose judėjimo organizavimu.

Bankiniame sektoriuje tarptautiniu mastu savo veiklą vykdanti kompanija BS/2 siūlo kompleksinį problemos sprendimo būdą, susidedantį iš automatinės techninės įrangos ir jos valdymo sistemos SmartSafe. Šiuo metu šis sprendimas yra įdiegtas ir sėkmingai veikia įvairiuose skirtingų regionų bankuose.

Ekonominis efektas, remiantis bankų, įsidiegusių SmartSafe programinę įrangą pavyzdžiais, siekia nuo 10% iki 20%. Taikant kompleksinį sprendimą (automatinę techninę įrangą ir jos valdymo sistemą), efektyvumas gali padidėti net iki 50 – 60%. Vykdomų operacijų efektyvumo padidėjimas didžiąja dalimi priklauso nuo dominuojančių operacijų tipo (cash out/ cash in), klientų srauto ypatumų (pvz. kada klientų skaičius banke yra žymiai didesnis, ir kada jis yra labai mažas). Naudojamos techninės ir programinės įrangos tipas yra vienas iš vykdomų operacijų efektyvumą lemiančių veiksnių.

Bankas, įsidiegdamas programinę įrangą SmartSafe, turi galimybę praplėsti teikiamų paslaugų spektrą ir pagerinti jų kokybę, taip pat žymiai sumažinti galimų klaidų riziką. Naudojant programinę įrangą SmartSafe, taip pat yra vykdoma neleistinų operacijų prevencija.

Kompanijos BS/2 sukurto sprendimo SmartSafe išskirtinumas – jo savybė veikti kartu beveik su visų gamintojų automatiniais kasininkų seifais, esant įdiegtai bet kokiai bankinei sistemai. SmartSafe pasižymi lengvai pritaikomu vartotojų interfeisu, įskaitant vietinės kalbos panaudojimą, pilna integracija į bankinę sistemą, lengvu programinės įrangos administravimu bei jos palaikymu.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti