Naujienos apie produktus

Planuoti grynųjų poreikį bankomatuose „BasisBank“ padeda „Cash Management.iQ“

Sakartvelo bankas „BasisBank“ įsidiegė BS/2 sukurtą grynųjų pinigų srauto prognozavimo ir jų paskirstymo išdavimo-priėmimo vietose sprendimą „Cash Management.iQ“.

Vienas iš pagrindinių šio pasirinkimo privalumų – naudojant minėtą programinį produktą, galima gerokai sumažinti operacines sąnaudas, susijusias su savitarnos įrenginių tinklu. Nuo šiol banko darbuotojai turi patogią priemonę, padedančią  realiuoju laiku stebėti grynųjų pinigų likutį bankomatuose ir atsižvelgiant į tai sumažinti inkasatorių tarnybos iškvietimų skaičių bei padidinti savitarnos įrenginių veiksnumą.

„Cash Management.iQ“ sistema veikia banko „BasisBank“ infrastruktūroje jau trys mėnesiai. Šis programinis sprendimas padeda bankui lengviau valdyti grynųjų pinigų tvarkymo procesą – optimaliai suplanuoti ir paskirstyti pinigines lėšas bankomatuose. Šiuo metu prie sistemos prijungta apie 70 bankinių įrenginių.

„Naudodamiesi „Cash Management.iQ“, galime realiuoju laiku gauti informaciją apie grynųjų pinigų balansą visuose mūsų bankomatuose. Tai padeda tiksliau suplanuoti inkasatorių tarnybos darbą, apskaičiuoti, kokiomis sumomis reikia papildyti kiekvieną bankomatą ir sumažinti grynųjų pervežimo sąnaudas, – sako „BasisBank“ Iždo departamento vadovas Giorgi Makatsaria.

BS/2 teikia bankui šią grynųjų stebėsenos ir valdymo priemonę pagal SaaS (angl. Software As a Service) modelį. Toks būdas suteikia galimybę naudotis kokybiška grynųjų pinigų srauto optimizavimo technologija netgi nedidelėms finansų organizacijoms, nes sumažina pradinį indėlį ir padeda suformuoti skaidrų amortizacijos grafiką.

„Džiaugiamės, kad „BasisBank“ prisijungė prie besinaudojančių „Cash Management.iQ“ rato. Savitarnos kanalų optimizavimo poreikis šiuo metu didžiulis, nes bankomatai atlieka reikšmingą funkciją bankinių paslaugų teikimo srityje. Atsižvelgdami į individualius poreikius, siūlome savo klientams, kurie jau naudojasi  BS/2 paslaugomis ir vaizdo apsaugos sistema „ATMeye.iQ“, geriausias sąlygas. Esame įsitikinę, kad mūsų partnerystė padės padidinti „BasisBank“ bankomatų darbo efektyvumą“, – teigia „BS/2 Georgia“ generalinis direktorius Andrej Smirnov.

„BasisBank“ – jau ketvirtas Sakartvelo bankas, įsidiegęs  programinį sprendimą „Cash Management.iQ“. Taikant jį, pavyksta sėkmingai įgyvendinti ir palaikyti ekonomiškai efektyvų grynųjų pinigų tiekimo grandinės valdymą.

Penki savarankiški sistemos moduliai padeda tvarkyti grynųjų pinigų logistikos procesus kasose, grynųjų pinigų priėmimo ir išdavimo vietose ir inkasacijos tarnybose.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti