Naujienos apie produktus

Parodoje „Wincor World 2014“ pristatoma „ATMeye.iQ“ versija 1.1.4

Šių metų sausio mėnesį Vokietijoje vyksiančioje tarptautinėje parodoje „Wincor World 2014“ bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) pristatys savitarnos įrenginiams skirtą atnaujintą produkto ATMeye.iQ versiją 1.1.4.

„Wincor World 2014“ kasmet organizuoja bankinės įrangos gamybos lyderė Vokietijos kompanija „Wincor Nixdorf“. Šiais metais parodoje dalyvausiančios kompanijos pristatys per 500 bankiniam ir mažmeninės prekybos sektoriams skirtų naujovių. Parodos metu taip pat vyks simpoziumas, kuriame pranešimus skaitys daugiau nei 50 IT ekspertų iš viso pasaulio, vyks specializuoti seminarai ir diskusijos.

Parodoje bendrovės BS/2 pristatomas „ATMeye.iQ“ – tai techninės ir programinės įrangos sisteminis sprendimas, užtikrinantis savitarnos įrenginių apsaugą ir rizikos, susijusios su sukčiavimu bankomatuose (angl. Fraud Control) bei vandalizmu, sumažinimą. Iki šiol 67-iose pasaulio šalyse itin patikimo produkto reputaciją išsikovojęs „ATMeye.iQ“ papildytas naujomis funkcijomis, tarp kurių „juodasis sąrašas“, išplėstas monitoringas ir greitesnis duomenų apsikeitimo protokolas.

Naujoje versijoje atsiradęs „juodasis sąrašas“ (angl. Black List) – tai galimybė nustatyti bankomatu besinaudojantį asmenį, kuris įtrauktas į „juodąjį sąrašą“, ir akimirksniu atitinkamai į jį reaguoti: grąžinti kortelę naudotojui neatlikus operacijos, negrąžinti kortelės naudotojui arba perspėti atsakingas tarnybas ar asmenis ir įprasta tvarka aptarnauti klientą.

„ATMeye.iQ“ versijoje 1.1.4 labiau išaugo darbo našumas. To pasiekti pavyko sukūrus naują ir kur kas greitesnį duomenų apsikeitimo tarp savitarnos įrenginio ir serverio protokolą. Be to, gerokai patobulintos ir naujomis galimybėmis išplėstos monitoringo funkcijos. Naujoji versija leidžia vykdyti ne tik įrenginių, bet ir serverio monitoringą.

Produkto vertę padidina ir programinis sprendimas „Mobile ATMeye.iQ“, padedantis dar operatyviau gauti visą reikiamą informaciją, ją analizuoti ir laiku priimti sprendimus. Jis suteikia galimybę iškart gauti perspėjimą į mobilųjį prietaisą (išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį) apie bet kokius įtartinus veiksmus, susijusius su savitarnos įrenginiu, ir taip pagreitinti už saugumą atsakingų darbuotojų reakcijos į įspėjimą laiką.

2013 metais, palyginti su 2012-aisiais, „ATMeye.iQ“ pardavimo apimtys išaugo 30 proc. – tai geriausias rezultatas per paskutinius penkerius metus. Labiausiai šio produkto klientų skaičius augo Pietryčių Azijos regiono valstybėse.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti