Naujienos apie produktus

Naujoji „ATMeye“ versija 1.0 – naujos kartos bankomatų vaizdo apsauga

Bendrovė BS/2 savo klientams ir partneriams su džiaugsmu praneša, kad pasirodė nauja vieno populiariausių įmonės sprendimų – vaizdo apsaugos ir monitoringo sistemos „ATMeye“ – versija 1.0.

Naujoji versija priklauso .iQ produktų šeimai ir yra pavadinta „ATMeye.iQ“. Ji paremta visiškai nauja platforma .iQ, kurią sukūrė BS/2 specialistai, ir gerokai lenkia savo pirmtakę tiek funkcionalumu, tiek verslui pritaikytomis galimybėmis. Pranešame, kad 2009 metų rugpjūčio viduryje bendrovė ketina baigti dabartinės – ketvirtosios – produkto versijos tobulinimo darbus. Tuomet visos pajėgos bus nukreiptos į naujos kartos produktą „ATMeye.iQ“, kuris:

  • yra intelektinis vaizdo apsaugos, monitoringo ir konfliktų su klientais reguliavimo sprendimas;
  • didina viso įrangos tinklo (kuriame yra naudojamas) investicijų atsiperkamumą;
  • ženkliai mažina dėl nusikalstamos veikos patirtus nuostolius;
  • turi naują funkciją – įrangos apskaitos sąsają;
  • suteikia galimybę kardinaliai padidinti našumą;
  • yra visavertis daugiafunkcinis sprendimas.

Dabartiniams klientams siūlome daugybę galimybių, padėsiančių lengvai ir be trikdžių pereiti prie „ATMeye.iQ“ naudojimo. Tiems klientams, kurie jau yra pasirašę sutartį dėl „ATMeye“ priežiūros ir palaikymo, naująją produkto versiją, nekeičiant dabar galiojančios sutarties sąlygų, siūlome nemokamai. Tiems, kurie pasirašys tokią sutartį iki 2010 metų sausio 1 dienos, naujoji versija bus pasiūlyta lengvatinėmis sąlygomis.

Atkreipiame dėmesį, kad klientai, naudojantys ketvirtąją „ATMeye“ versiją, galės ją įsigyti bendrovėje BS/2 iki 2009 metų pabaigos. Be to, atsižvelgę į klientų poreikius, suteikiame galimybę iki 2011 metų rugpjūčio 1 dienos pasirašyti sutartį dėl ketvirtosios „ATMeye“ versijos priežiūros ir palaikymo.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti