Naujienos apie produktus

Vilniuje – tradicinis bankų ir finansų institucijų teniso turnyras

Š. m. lapkričio 14–15 dienomis Vilniuje, SEB arenoje, jau aštuntą kartą organizuojamas tradicinis tarptautinis bankų ir finansų institucijų teniso turnyras „BFI Cup“ (angl. International Banking and Financial Institutions Tennis Cup).

Tradiciškai turnyrą remiančios UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) direktoriaus pavaduotojo Tomo Augucevičiaus teigimu, kasmet vykstantis renginys sulaukia vis daugiau susidomėjimo. „Praėjusiais metais dalyviai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos parodė daug nenuspėjamų ir įnirtingų kovų. Tikimės, kad šįmet sulauksime dar daugiau šio žaidimo entuziastų ir puikiai praleisime laiką“, – sakė T. Augucevičius.

Turnyro metu vyks vienetų, dvejetų ir komandinės varžybos. Numatoma, kad šiemet turnyre dalyvaus apie 70 bankų ir finansinių įstaigų atstovų.

Kasmet tarp turnyro lyderių – SEB banko atstovai. Pernai pirmąją vietą turnyre užėmė SEB banko atstovai iš Latvijos. Antrojoje vietoje liko jungtinė „Danske Bank“ komanda, trečiojoje – „Nordea“.

„BFI Cup“ – tradicinis sporto renginys, kuriame draugiškai varžosi Lietuvos ir Baltijos šalių bankų ir finansų įstaigų darbuotojai – poskyrių vadovai, valdybos nariai ir bankų prezidentai.

Plačiau apie ankstesnius turnyrus

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti