Naujienos apie produktus

„Mobile Payments.iQ“ – mokėjimai mobiliajame įrenginyje

Automatizuota mokėjimų valdymo sistema „Payments.iQ“ papildyta mobiliąja programėle „Mobile Payments.iQ“. Ji leidžia klientams atlikti mokėjimus mobiliajame įrenginyje (išmaniajame telefone, planšetiniame kompiuteryje) per mobilųjį banką („Mobile Banking.iQ“).

Naudodamasis mobiliuoju įrenginiu, banko klientas gali itin patogiai apmokėti sąskaitas už komunalines, ryšio ar kitas paslaugas, sumokėti už mokslą, vaikų darželį, kredito įmokas ir kt. Mokėtiną sumą ir kitus mokėjimo duomenis „Mobile Payments.iQ“, pasitelkusi į pagalbą „Payments.iQ“, sugeneruoja automatiškai, gavusi duomenis iš paslaugos teikėjo. Tai palengvina ir pagreitina sąskaitos apmokėjimo procesą – tereikia prisijungti prie mobiliojo banko, pasirinkti paslaugą, už kurią mokama, ir patvirtinti mokėjimą.

Visi struktūros ir mokėjimų parametrų pakeitimai, atliekami sistemoje „Payments.iQ“, automatiškai matomi ir programėlėje „Mobile Payments.iQ“. Tai nereikalauja jokių papildomų investicijų iš banko – „Payments.iQ“ valdytojo.

Mobilioji programėlė „Mobile Payments.iQ“ – mobiliųjų sprendimų šeimos „Mobile.iQ“ dalis. Ji pritaikyta „Android“ ir „iOS“ operacinėms sistemoms.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti