Naujienos apie produktus

Londone vyks konferencija „ATM Security 2009“

Spalio 29–30 dienomis Londone vyks bankomatų saugumo problemoms skirta konferencija „ATM Security 2009“. Čia bus nagrinėjami savitarnos įrenginių apsaugos, nusikaltimų prevencijos ir kt. klausimai. Konferencija ne tik suteiks galimybę pasidalyti šių sričių patirtimi, bet ir supažindins su naujausiais bankomatų pramonės produktais bei paslaugomis.

Tikimasi, kad šiais metais „ATM Security 2009“ pritrauks per 150 dalyvių iš 90 viso pasaulio įmonių. Tarp jų – Lietuvos bendrovė BS/2, teikianti užsakomąsias paslaugas, kurianti grynųjų pinigų bei mokėjimo sistemų valdymo, nusikaltimų prevencijos bei monitoringo sprendimus verslui.

„ATM Security 2009“ – vienas svarbiausių savitarnos įrenginių saugumui skirtų tarptautinių renginių. BS/2 atstovai konferencijoje Londone ketina susitikti su partneriais, užmegzti naujų ryšių bei pristatyti savo sprendimus“, – teigė BS/2 pardavimo vadybininkas Saulius Kancerevyčius.

Daugiau nei 60-yje pasaulio šalių dirbanti bendrovė BS/2 siūlo bankomatų saugumą užtikrinančių sprendimų kompleksą – vaizdo stebėjimo ir monitoringo sistemą „ATMeye.iQ“, su duomenų nuskaitymu kovoti padedančią įrangą, pagalbą pereinant prie EMV bei PCI DSS standartų, saugumo sistemų auditą ir kt.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti