Naujienos apie produktus

„Kapital Bank“ plečia bankomatų tinklą

Vieną iš didžiausią bankomatų tinklų turinčių Azerbaidžano bankų „Kapital bank“ padidino bankomatų skaičių dar 550 vienetų. Naujieji bankomatai pasižymi išplėstu funkcionalumu ir suteikia klientams daugiau galimybių. Be metalinės klaviatūros, šiuolaikiniuose bankomatuose įrengti ir jutikliniai ekranai.

Plėsdamas bankomatų tinklą, „Kapital bank“ stengiasi sudaryti sąlygas klientams atlikti bankines operacijas net atokiausiuose šalies kampeliuose. Atsižvelgdamas į klientų poreikius, bankas įrengė papildomus bankomatus ne tik Baku, Giandžoje, Šekyje, bet ir nedideliuose Abšerono, Beilagano, Fizulio ir Imišlio rajonų miesteliuose.

Į visus bankomatus įdiegta funkcija „Cash by Code“, leidžianti per bankomatą pervesti pinigus iš banko kortelės žmogui, neturinčiam plastikinės kortelės. Kiekvienas „Kapital bank“ klientas, turintis kortelę, per bankomatą gali atsiskaityti už komunalines ir mobiliojo ryšio paslaugas.

Kai kurie bankomatai, iki šiol stovėję Baku teritorijoje, buvo pakeisti naujesniais, daugiau funkcijų atliekančiais modeliais, kurie suteikia klientams daugiau galimybių. Šiuolaikiniai bankomatai gali būti valdomi ne tik naudojantis metaline klaviatūra, bet ir jutikliniu ekranu. Be to, „Kapital bank“ padidino ir bankomatų, priimančių grynuosius pinigus, skaičių. Naudojantis jais, bet kuriuo paros metu galima į savo sąskaitą įsidėti grynųjų pinigų.

Azerbaidžano banko „Kapital bank“ paslaugos prieinamos visuose šalies rajonuose ir miestuose – be plataus bankomatų tinklo, jis turi 89 filialus ir 5 skyrius. Be to, banko klientai gali atsiskaityti už paslaugas interneto svetainėse e-pul.az, kassam.az, hesab.az, pay.kapitalbank.az, taip pat per terminalus „eManat“ ir „MilliÖn“ bei banko skyriuose.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti