Naujienos apie produktus

Išplėstas mobiliosios bankininkystės sprendimas „Mobile Banking.iQ“

UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) išplėtė mobiliosios bankininkystės sprendimą „Mobile Banking.iQ“. Nuo šiol bankai, įsidiegę šį sprendimą, galės pasiūlyti savo klientams biudžeto planavimo funkciją „Mano biudžetas“.

Naujoji funkcija susieta su banko sąskaita, todėl klientas automatiškai gauna išsamius duomenis apie savo išlaidas. Naudotojas mato informaciją apie kiekvieną atliktą mokėjimą ir gali priskirti jį pasirinktai kategorijai. Remiantis šiais duomenimis, suformuojama pasirinkto laikotarpio ataskaita, kuri patogia grafine forma pateikiama klientui. Tai leidžia jam tiksliai žinoti visas savo išlaidas ir jas planuoti.

Klientas taip pat gali nusistatyti, kiek pinigų planuoja išleisti, ir gauti perspėjimą, jei išlaidos pasiekia nustatytą ribą. Be to, „Mobile Banking.iQ“ suteikia galimybę stebėti išlaidų statistiką, palyginti kelių mėnesių išlaidas ir jas analizuoti.

„Android“, „iOS“ ir „Windows Phone“ operacines sistemas palaikantis „Mobile Banking.iQ“ – mobiliųjų sprendimų platformos „Mobile.iQ“ dalis.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti