Naujienos apie produktus

BS/2 pristato sprendimo „ATMeye.iQ“ versiją 1.1.2

Kompanija BS/2, kurios specializacija – bankiniam ir mažmeninės prekybos sektoriams skirtos programinės įrangos kūrimas, pristato naują vaizdo apsaugos programinio aparatinio sprendimo „ATMeye.iQ“ versiją 1.1.2. „ATMeye.iQ“ – tai specialiai finansų rinkai sukurtos verslo procesų valdymo ir monitoringo produktų šeimos „.iQ“ dalis. Naujos kartos „ATMeye.iQ“ sprendimas skirtas realiuoju laiku stebėti įtartinus veiksmus šalia savitarnos įrenginio bei užtikrinti greitą ir tinkamą reakciją į juos. „ATMeye.iQ“ suteikia galimybę realiuoju laiku atlikti savitarnos įrenginių tinklų duomenų paiešką, atranką, pateikimą ir apdorojimą. Bendrovės specialistų teigimu, naujos sprendimo versijos (1.1.2) funkcijos gerokai išplėstos.

„Kurdami naują sprendimo versiją, atsižvelgėme į mūsų klientų pageidavimus, – teigė BS/2 Informacinių technologijų departamento vadovas Kiril Degtiarenko. – Nauja produkto versija – tai kur kas lankstesnė ir universalesnė priemonė, padedanti užfiksuoti su savitarnos įrenginiu susijusį nusikaltimą ar vandalizmo atvejį bei sumažinti jų riziką. Verta atkreipti dėmesį, jog minėtas sprendimas atitinka taikomųjų mokėjimo programų saugumo standartą PCI PA-DSS, o tai – patikimumo ir kokybės rodiklis.“

BS/2 specialistai pabrėžia, jog kuriant naują sprendimo versiją išskirtinis dėmesys buvo skirtas operatyviam duomenų srautų valdymui. Atsirado galimybė įrašant ir išsaugant failus riboti vienu metu judančius duomenų srautus bei formuoti užsakytos informacijos (perduodamos / gaunamos) apie įvykius paketus. „ATMeye.iQ“ 1.1.2 suteikia galimybę optimaliai kontroliuoti serverio apkrovas, priklausomai nuo poreikių bei skirtingų tinklų techninių galimybių. Be to, patobulintas duomenų archyvavimo mechanizmas leidžia saugoti informaciją failų serveriuose, tinklo diskuose, kitose išorinėse laikmenose bei apdoroti ją patogiu būdu nemažinant operacijų greičio.

Išvardyti pasikeitimai suteikia galimybę padidinti serverio darbo našumą, o tai užtikrina nenutrūkstamą daugiau nei 2 000 terminalų tinklo darbą. Ne mažiau svarbus ir išplėstas ataskaitų sąrašas, leidžiantis gerokai sutrumpinti analizei bei sprendimams priimti skirtą laiką.

Kompanijos, besinaudojančios ankstesne „ATMeye.iQ“ versija (1.1.1), gali lengvai pereiti prie naujos versijos pasitelkusios į pagalbą specialiai sukurtą atnaujinimų paketą. O į sistemą įdiegtas mechanizmas leidžia atnaujinti terminalus nuotoliniu būdu.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti