Naujienos apie produktus

BS/2 prisideda prie didžiausio bankomatų gamintojo tinklo plėtros

Remiantis tarptautinio tyrimo rezultatais, kurį atliko tyrimų ir konsultacijų bendrovė RBR, bankinės įrangos gamintoja „Diebold Nixdorf“ užima net 32 proc. pasaulinės rinkos ir šiuo metu yra vienintelė gamintoja, išleidusi daugiau nei 1 milijoną bankomatų, įrengtų visame pasaulyje.

„Su „Diebold Nixdorf“  bendradarbiaujame jau daugiau nei 20 metų, esame jų partneriai ir atstovai 14-oje šalių. Didžiuojamės, galėdami prisidėti  prie sėkmingos šio gamintojo bankomatų tinklo plėtros pasaulyje.  BS/2 savo klientams siūlo ne tik kokybiškus ir patikimus „Diebold Nixdorf“ bankomatus, bet ir teikia visapusišką šių gaminių priežiūrą“,– sako BS/2 generalinio direktoriaus pavaduotojas Tomas Augucevičius.

Remiantis tyrimo „Pasaulinė bankomatų rinka ir prognozės 2022 metams“ (Global ATM Market and Forecast to 2022) duomenimis, prognozuojama, kad iki 2022 m. bankomatų skaičius pasaulyje išaugs iki 3,7 milijono. Vien per 2016 metus jų skaičius augo apie 3 proc. – iki 3,3 milijono. Tyrimas atskleidė, kad iki 2022 m. bankomatų rinka vidutiniškai augs 2,2 proc.,  o 80 proc. šio augimo sudarys bankomatų tinklo atnaujinimai.

Tyrimas atliktas 110-yje pasaulio valstybių, iš jų 70-yje šalių buvo atliekama giluminė analizė.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti