Naujienos apie produktus

BS/2 išleido naują „ATMeye“ versiją

Atsižvelgdama į sparčią naujųjų technologijų plėtrą bei naujus saugumo reikalavimus, įmonė „Penkių kontinentų“ Bankinės technologijos (BS/2) atnaujino bankinei savitarnos įrangai skirtą vaizdo apsaugos ir monitoringo sistemą „ATMeye“.

Atnaujinta sistema diegiama naudojant J2EE platformą, kuri suteikia galimybę didinti įmonės darbo kokybę, nors iš pradžių ji buvo skirta su el. komercija ir el. verslu susijusiems uždaviniams spręsti. Integravus šią platformą, suteikiama galimybė kurti intelektinę vaizdo apsaugos sistemą, kuri atpažįsta vaizdą, reaguoja į judesį bei gali analizuoti įrenginyje vykdomą neteisėtą veiką (angl. fraud).

Pasak įmonės BS/2 pardavimo vadybininko Sauliaus Kancerevyčiaus, naujoji sistemos versija
ne tik lengvai priderinama prie kliento poreikių, bet ir veikia bet kurio gamintojo savitarnos įrangoje. Ji taip pat gali būti diegiama didžiuliuose bankomatų tinkluose, be to, nepriklauso nuo platformos.

Atnaujinta „ATMeye“ versija suteiks galimybę bankui mažinti išlaidas, skirtas naujoms IT paslaugoms diegti.

„ATMeye“ galima įsigyti kartu su priežiūros ir palaikymo paslaugų komplektu (angl. Professional Services).

Šiandien „ATMeye“ įdiegta daugiau nei 27 tūkst. bankomatų daugelyje pasaulio šalių. O asociacija ATMIA minėtos sistemos kūrėjus apdovanojo už geriausią apsaugos sprendimą.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti